מאמרים אחרונים במדריך
1
כל מי שמעוניין לעשות שינוי באורח חייו ולאמץ אורח חיים בריא יותר, יגלה במוקדם או במאוחר כי חלק חשוב מהתהליך הוא פעילות גופנית....
2
אנשים רבים הסובלים מעודף משקל חוששים להתחיל בדיאטה, מתוך הפחד שהיא תזיק לבריאותם ולגופם אפילו יותר. דיאטה יכולה לגרום נזק כאשר מחפשים לקצר את הדרך אל היעד ולכן יש לעשות דיאטה בדרך ...
3
בגישה של חלי ממן לא תמצאו פתרונות קסם: מדובר בהרזיה מדורגת שנועדה להחזיק מעמד לטווח ארוך ושינוי ממשי באורח חייהם של לקוחותיה. לחצו על הקישור בכדי לקרוא עוד על חלי ממן והשיטה שלה לי...
איך מתחילים בדיאטה - ארבעת השלבים המומלצים למתחילים
הגיע יום ראשון והחלטת לפתוח בדיאטה. החלטת שנמאס לך שהגינס אינו נסגר והשמלה אינה יושבת עליך בול ושאת רוצה שינוי אמיתי במראה גופך. מדובר בהחלטה נבונה וחכמה, אך חשוב לבצע כמה שלבים לפני שמחליטים להתחיל בדיאטה רצינית.

שלב ראשון – להחליט באמת

איך להתחיל בדיאטההשלב הראשון ואולי החשוב מכולם הינו לבחון אם מדובר בהחלטה שקולה והגיונית או החלטה של רגע. יש רגעים בהם אנחנו מתעצבנות על המראה או על המשקל ומחליטות כי ממחר נפתח בדיאטה, לא תמיד ההחלטות הללו הן שקולות והגיוניות והתוצאה שלהן היא הישברות לאחר כמה ימים ספורים.

חשוב לבחון אם את באמת מעוניינת לרדת במשקל, לזכור שמדובר במאמץ והשקעה, בשינוי באורח החיים וכי זהו תהליך שלא תמיד פשוט. במידה ואכן החלטת שנמאס לך ואת מעוניינת להרזות, ניתן לעבור לשלב הבא.

שלב שני – לפנות לדיאטנית

לא תמיד קל לעשות דיאטה לבד. יש נשים שמצליחות לעשות זאת, בעיקר אם יש להן ידע בתחום ויכולת התמדה. רוב הנשים זקוקות להכוונה אישית, תמיכה, עצות ומישהי שתכוון אותם במהלך הרזייה. דיאטנית טובה תדע להתאים לך תפריט דיאטה נכון, פעילות גופנית מומלצת, לתמוך בך ולייעץ לך איך להרזות עוד ובעיקר איך לשנות סגנון חיים על מנת להצליח להתמיד בכך גם לאחר שתצליחי לרדת במשקל.

שלב שלישי – לבחור סוג של פעילות גופנית

יש סוגים רבים וטובים של פעילות גופנית שניתן לעשות. מאחר ודיאטה טובה מחייבת כושר גופני כדאי למצוא פעילות ספורטיבית שאת אוהבת ושיהיה לך כיף להתמיד בה. יש נשים שאוהבות כושר איטי וארוך ויאהבו לעשות פילאטיס או יוגה בעוד שיש נשים שיעדיפו לעשות פעילות אירובית. גם הליכה יומית מסייעת להרזיה וירידה במשקל.

לאחר שנבחרת הפעילות הגופנית המועדפת יש לברר מה משך הזמן שמומלץ לבצע אותה על מנת לראות תוצאות ומה התדירות במשך השבוע. רק לאחר בירור פרטים אלו ניתן לעשות כושר ולראות תוצאות בפועל.

שלב רביעי – דעי את עצמך

יש סוגים רבים וטובים של דיאטות, כושר גופני, מאכלים וכו'. חשוב מאוד למצוא את סוג הדיאטה המתאים לך ולאורח חייך. לבנות תפריט דיאטה שאכן תוכלי לעמוד בו ולא להציב רף גבוה שלא תצליחי להתמיד בו לאורח זמן.

דיאטה זהו שינוי בהרגלים והתמכרויות, לכן חשוב לקחת אותה בקלות יחסית ולדבוק בה. במידה ובחרת דיאטה שלא תואמת את אורח חייך מומלץ לשנות אותה ולא להתייאש רק כך תצליחי להרזות באמת.

היו הראשונים להגיב לכתבה! - איך מתחילים בדיאטה הוספת תגובה


לעשות דיאטה ולהצליח
לעשות דיאטה עם חלי ממן

מחשבון BMI
משקל גופך בק"ג:
גובה בסנטימטרים:

לרדת במשקל
הרשמה לניוזלטר
מלאו את הפרטים הבאים וקבלו מידי שבוע מידע שימושי בחינם באימייל שלכם.
לאחר הרישום, יש לאשר את הרישום באימייל.
תגיות תוכן באתר
דיאטה , ירידה במשקל , לרדת במשקל , סוגי דיאטות , תפריט דיאטה ,
‫האתר איננו מהווה תחליף או מתיימר להחליף עצות מקצועיות מפי מומחים ואנשי מקצוע בתחום. מומלץ לפנות לקבלת ייעוץ מקצועי וסיוע לפני שאתם מתחילים דיאטה חדשה או רוכשים מוצרים לירידה במשקל. מפת האתר