מאמרים אחרונים במדריך
1
כל מי שמעוניין לעשות שינוי באורח חייו ולאמץ אורח חיים בריא יותר, יגלה במוקדם או במאוחר כי חלק חשוב מהתהליך הוא פעילות גופנית....
2
אנשים רבים הסובלים מעודף משקל חוששים להתחיל בדיאטה, מתוך הפחד שהיא תזיק לבריאותם ולגופם אפילו יותר. דיאטה יכולה לגרום נזק כאשר מחפשים לקצר את הדרך אל היעד ולכן יש לעשות דיאטה בדרך ...
3
בגישה של חלי ממן לא תמצאו פתרונות קסם: מדובר בהרזיה מדורגת שנועדה להחזיק מעמד לטווח ארוך ושינוי ממשי באורח חייהם של לקוחותיה. לחצו על הקישור בכדי לקרוא עוד על חלי ממן והשיטה שלה לי...
בניית תפריט דיאטה אישי
דיאטה זה נושא גדול ומורכב. יש אינספור סוגים של דיאטות; דיאטת פחמימות ודיאטת חלבונים, דיאטת אטקניס ודיאטת מיצים. הדיאטה הכי טובה היא איננה דיאטה שקונים בחנות או מוצאים באינטרנט. הדיאטה הכי טובה היא דיאטה שדיאטנית קלינית מתאימה לנו אישית. דיאטה אישית שדיאטנית מתאימה לנו היא למעשה תפריט דיאטה שהדיאטנית מרכיבה לנו מול ההעדפות שלנו בנושא אוכל, בדיקות הדם שלנו ומצבנו הבריאותי וכן המשקל שלנו.

למה תפריט דיאטה אישי חשוב כל כך?

בניית תפריט דיאטהתפריט דיאטה אישי חשוב כי אנחנו שונים אחד מהשני. לכל אחד ואחת מאתנו יש צרכים גופניים שונים וחילוף חומרים שונה. כל אחד ואחת מאתנו צריך להוריד מספר אחר של קילוגרמים וכל אחד ואחת מאתנו צריך לאכול מאכלים שונים מבחינה בריאותית. בגלל סיבות אלה חשוב שיהיה לנו תפריט אישי לדיאטה.

אם אנחנו חולי סכרת נצטרך תפריט שונה מאשר אנשים שיש להם אנמיה. לעומת זאת אנשים עם בעיות כולסטרול יקבלו תפריט דומה לתפריט של אנשים שעברו התקף לב. יש אנשים שיש להם מחסור בוויטמינים או במינרלים ואז הצרכים שלהם שונים מאנשים שיש להם למשל עודף בסידן. יש אנשים שצריכים דיאטה מיוחדת בשביל להוסיף משקל בניגוד לרובנו שמבקשים לרזות.

דיאטנית יכולה להתאים לכל אחד מאתנו הסובל מבעיות אלו ועוד רבות אחרות תפריט דיאטה שיעזור לנו לשמור על הבריאות ולהשיג את המטרה שלנו.

תפריט דיאטה אישי כל היתרונות
תפריט דיאטה אישי – איך להרכיב אותו?

בדרך כלל כל תפריט דיאטה יהיה בנוי משלוש ארוחות עיקריות: בוקר, צהריים וערב. בין הארוחות העיקריות יהיו ארוחות ביניים שבהם אוכלים פרי או שותים קפה עם מעט חלב. בדרך כלל מומלץ לאכול את הארוחה החמה של היום בשעות הצהריים ושארוחה זאת תכלול בשר או דג.

מומלץ שארוחת הערב תהיה ארוחה קלה. ארוחת ערב קלה תהיה קלה לעיכול ונישן יותר טוב בלילה. בדרך כלל אוכלים בארוחת ערב ביצה קשה או טונה. ארוחת הבוקר צריכה להיות ארוחה מאוזנת שתכלול לחם או פרכיות עם גבינה וירקות. מומלץ מאוד במהלך דיאטה להכניס לכל ארוחה קטנה כגדולה לפחות סוג ירק אחד.

כאשר אנחנו הולכים לדיאטנית היא תרכיב לנו תפריט דיאטה בסיסי שיכלול ארוחות בסיסיות אלו שיורכבו ממאכלים בריאים שמתאימים למטרה לשמה פנינו לדיאטנית. הדיאטנית תתאים את התפריט כאמור, בהתאם למשקל שלנו, לבדיקות הדם שלנו ולמצב הבריאותי שלנו. חשוב לציין שגם הגיל מהווה פרמטר חשוב בהרכבת תפריט לדיאטה אם אנחנו בני עשרים אנחנו צריכים תפריט שונה מאלו מאתנו שהם בני חמישים.

איך לאכול לפי תפריט הדיאטה האישי?

אחרי שיש לנו תפריט מהדיאטנית זה תלוי בנו לאכול לפיו. מומלץ בתחילת הדיאטה לנהל יומן ארוחות בו אנחנו רושמים כל מה שאנחנו אוכלים ושותים במהלך היום. כאשר יש לנו על הדף את הכמות שאכלנו לעומת הכמות שהיינו אמורים לאכול יותר קל להבין איפה טעינו ולתקן.
היו הראשונים להגיב לכתבה! - בניית תפריט דיאטה אישי הוספת תגובה


לעשות דיאטה ולהצליח
לעשות דיאטה עם חלי ממן

מחשבון BMI
משקל גופך בק"ג:
גובה בסנטימטרים:

לרדת במשקל
הרשמה לניוזלטר
מלאו את הפרטים הבאים וקבלו מידי שבוע מידע שימושי בחינם באימייל שלכם.
לאחר הרישום, יש לאשר את הרישום באימייל.
תגיות תוכן באתר
בניית תפריט דיאטה , תפריט דיאטה , תפריטי דיאטה , לרדת במשקל ,
‫האתר איננו מהווה תחליף או מתיימר להחליף עצות מקצועיות מפי מומחים ואנשי מקצוע בתחום. מומלץ לפנות לקבלת ייעוץ מקצועי וסיוע לפני שאתם מתחילים דיאטה חדשה או רוכשים מוצרים לירידה במשקל. מפת האתר