מאמרים אחרונים במדריך
1
כל מי שמעוניין לעשות שינוי באורח חייו ולאמץ אורח חיים בריא יותר, יגלה במוקדם או במאוחר כי חלק חשוב מהתהליך הוא פעילות גופנית....
2
אנשים רבים הסובלים מעודף משקל חוששים להתחיל בדיאטה, מתוך הפחד שהיא תזיק לבריאותם ולגופם אפילו יותר. דיאטה יכולה לגרום נזק כאשר מחפשים לקצר את הדרך אל היעד ולכן יש לעשות דיאטה בדרך ...
3
בגישה של חלי ממן לא תמצאו פתרונות קסם: מדובר בהרזיה מדורגת שנועדה להחזיק מעמד לטווח ארוך ושינוי ממשי באורח חייהם של לקוחותיה. לחצו על הקישור בכדי לקרוא עוד על חלי ממן והשיטה שלה לי...
דיאטה זולה - דיאטה דלת תקציב
לעיתים, ההימנעות מדיאטה אינה נובעת מחוסר מוטיבציה או מחוסר רצון, אלא מחוסר תקציב. לא כל האנשים יכולים להרשות לעצמם פגישות קבועות עם מאמן כושר אישי או תזונאית קלינית צמודה. הם מאמינים שבגלל שאין להם את האמצעים המתאימים הם לא יכולים להרשות לעצמם להתעסק עם תהליך הדיאטה והם מוותרים מראש.

דיאטה ללא תקציבאבל, דיאטה הינה צורך בסיסי וחשוב המגיע לכל אדם. הצורך להיות בריא, לאכול מאוזן ולהרגיש טוב עם הגוף שלך הינו צורך מובן ולגיטימי, השאלה העיקרית הינה כיצד ניתן לעשות דיאטה זולה ודלת תקציב. לפני הפתרונות וההצעות חשוב להבין כי הדבר אפשרי ובעל פתרון, כאשר נפסקים הרחמים העצמיים והתחושות הקשות ניתן לראות שיש פתרונות חלופיים שאינם עולים כסף ושהם משיגים אותם תוצאות גוף חטוב, רזה ובריא.

דיאטנית קלינית מסובסדת

אפשרות ראשונה הינה לפנות לדיאטנית קלינית מטעם קופת חולים. מדובר בדיאטנית מקצועית ובעלת ניסיון שיכולה לבנות תפריט מאוזן ומתאים לאופי החיים הפרטי של כל אדם. בנוסף, היא תדע להעניק המלצות כיצד להתמיד בדיאטה ואף תוכל להיפגש באופן קבוע אחת לכמה זמן על מנת לתמוך ולראות כי הדיאטה אכן מותאמת ויש ירידה במשקל. היתרון העיקרי בפנייה לדיאטנית זו הינו שבית החולים מסבסד את הפגישות, כך שמדובר במחירי עלות שכל אדם יכול לעמוד בהם.

אימון כושר ביתי

אין צורך ללכת לחדר כושר או לקנות מכשירים, בהחלט ניתן לשמור על כושר מבלי לבזבז כספים מיותרים. ניתן לבצע הליכות כל ערב או ריצות, אפשר להרכיב תרגילי כושר ביתיים המשלבים עבודה על פיתוח שרירים, שריפת שומן עודף והאצת חילוף החומרים.

בערים רבות ניתן לראות שהציבו מכשירי כושר לכלל הציבור, אפשר לשלב את ההליכה או הריצה בעצירה במקום, ביצוע תרגילי כושר מתאימים והמשך מסלול ההליכה או הריצה עד לבית. מלבד החיסכון האדיר בכסף, ספורט ביתי הוא ספורט מומלץ ביותר משום שהוא מאפשר לשלב את ההנאה מהכושר הגופני בתוך החיים ולהצליח להתמיד בו לאורך זמן.

מידע בחינם

אנחנו חיים בעידן מודרני בו כל המידע זמין וקיים לכולנו, ניתן לקרוא עשרות מאמרים על דיאטה באתרי האינטרנט השונים וכך להחכים וללמוד כיצד ניתן להצליח לרזות. מומלץ לחפש מאמרים אקדמאיים ובעלי סימוכין או מאנשים בעלי רקע בתחום, על מנת לוודא שמדובר בהמלצות נכונות וטובות.

חשוב לזכור כל העת שדיאטה דלת תקציב אין משמעותה חוסר הצלחה, אלא בעיקר עידוד הרצון והמוטיבציה להצליח לרזות בכל מחיר. כל עוד יש לכם את הנחישות וההתמדה, ההצלחה כבר בידכם!

סה"כ 2 תגובות לכתבה - דיאטה זולה ללא תקציב הוספת תגובה

2. נכון!! גלעד
לא חייבים לבזבז המון כסף על חדרי כושר מכשירים מיותרים ויקרים, מי שבאמת רוצה לרזות יצליח לרדת במשקל גם עם ציוד בסיסי ביותר, ובשביל לרוץ ולעשות הליכות לא צריכים חדר כושר, הכל סתם תירוצים, מי שרוצה מספיק ויתמיד יצליח, אני ירדתי 20 קילו בחצי שנה בלי שום חדר כושר!


1. זה נשמע מצויין על הנייר גילת
זה נשמע טוב ויפה אבל אם להיות כנים כמה כבר אפשר להתמיד עם דיאטה בבית?יום במקרה הטוב..לעשות דיאטה ולהצליח
לעשות דיאטה עם חלי ממן

מחשבון BMI
משקל גופך בק"ג:
גובה בסנטימטרים:

לרדת במשקל
הרשמה לניוזלטר
מלאו את הפרטים הבאים וקבלו מידי שבוע מידע שימושי בחינם באימייל שלכם.
לאחר הרישום, יש לאשר את הרישום באימייל.
תגיות תוכן באתר
דיאטה , דיאטה עבור נשים , דיאטנית ,
‫האתר איננו מהווה תחליף או מתיימר להחליף עצות מקצועיות מפי מומחים ואנשי מקצוע בתחום. מומלץ לפנות לקבלת ייעוץ מקצועי וסיוע לפני שאתם מתחילים דיאטה חדשה או רוכשים מוצרים לירידה במשקל. מפת האתר