מאמרים אחרונים במדריך
1
כל מי שמעוניין לעשות שינוי באורח חייו ולאמץ אורח חיים בריא יותר, יגלה במוקדם או במאוחר כי חלק חשוב מהתהליך הוא פעילות גופנית....
2
אנשים רבים הסובלים מעודף משקל חוששים להתחיל בדיאטה, מתוך הפחד שהיא תזיק לבריאותם ולגופם אפילו יותר. דיאטה יכולה לגרום נזק כאשר מחפשים לקצר את הדרך אל היעד ולכן יש לעשות דיאטה בדרך ...
3
בגישה של חלי ממן לא תמצאו פתרונות קסם: מדובר בהרזיה מדורגת שנועדה להחזיק מעמד לטווח ארוך ושינוי ממשי באורח חייהם של לקוחותיה. לחצו על הקישור בכדי לקרוא עוד על חלי ממן והשיטה שלה לי...
דיאטה כאסח לשבוע, שבועיים או לפני אירוע
דיאטת כאסח היא דיאטה שעיקרה לראות תוצאות ומהר. עיקר הדיאטה הוא להוריד באופן ניכר את כמות הקלוריות עד לרמה מזערית בה הגוף יכול לתפקד והרצון יכול להחזיק.

חשוב לציין שהאפקט של דיאטת כאסח ברוב הפעמים הוא הרזייה מהירה ושיטתית, אך בתום הדיאטה ברוב המקרים הקילוגרמים חוזרים בדיוק כמו שהם ירדו.

דיאטה כאסחהחזרה של הקילוגרמים בדיאטת כאסח לאחר הדיאטה מתרחשת בעקבות מצב הטראומה אליו נכנס הגוף לאחר שהוא מקבל כמות נמוכה בהרבה מהאנרגיה הזמינה לו לצורך קיום הפעילות המטאבולית הרגילה שלו. במצב זה הגוף נכנס לסטרס, ובימים הראשונים מכלה את מאגר האנרגיה הנמצא בגוף האגור בצורת שומנים. לאחר מספר ימים של מחסור קבוע באנרגיה זמינה, הגוף מכבה את שאר מערכותיו הפחות נחוצות או מקהה אותן.

דיאטת כאסח ממושכת עלולה לגרום לעייפות, חוסר ריכוז, חולשה כללית וחוסר יציבות רגשית והורמונאלית.

כאשר אנו מעוניינים לבצע דיאטת כאסח, חשוב להבין שהתוצאות של הדיאטה יבואו מייד, אך יחזרו בדיוק כמו שהן באו. עם זאת, לעתים ניתקל במצבים בהם אנו רוצים להיראות טוב לאירוע קרוב או למפגש מסויים, ואזי דיאטת כאסח היא הפתרון המושלם – תוצאות נראות לעין בזמן קצר.

דיאטה כאסח לשבוע

זהו הזמן הסביר לביצוע דיאטת כאסח מבלי עלייה אינטנסיבית במשקל לאחריה. כאשר מבצעים דיאטת כאסח במשך שבוע, מומלץ שלא לרדת מ-600 קלוריות ליום לנשים ומ-900 קלוריות ליום לגברים. בנוסף, חשוב לשמור על צריכה מאוזנת של חלבונים המצויים בעיקר בדגים, במוצרי חלב ובדגנים וקטניות, וכן על צריכה מאוזנת של ויטמינים ומינרלים המצויים בפירות ובירקות בעיקר בקליפה.

דיאטה כאסח לשבועיים

כאשר עורכים דיאטת כאסח במשך שבועיים, מומלץ לאזן את הגוף באמצעות תוספי תזונה אחרים כגון מולטי ויטמין או תוספי חלבון מלאכותיים. בנוסף, מומלץ לשמור על צריכה מאוזנת של מלחים בגוף על מנת שלא לפגוע במחזור הדם הסדיר. צריכת המלח היומית המומלצת היא 6 גרמים של מלח ליום.

דיאטה כאסח לחודש

במצב זה כדאי להגביר את רמת הקלוריות הנצרכת ביום, מכיוון שבפרק זמן כה ארוך, גם תוצאות ההרזיה לא יראו לעין ממילא, וההשמנה שתביא איתה דיאטת כאסח אינטנסיבית תהיה דראסטית הרבה יותר. הכמות המומלצת לנשים היא של 1000 עד 1200 קלוריות ביום, בעוד שלגברים הכמות המומלצת תהיה 1400-1600 קלוריות ביום.

דיאטה כאסח לפני חתונה או אירוע קרוב

במקרים בהם אנו רוצים להיראות טוב בנקודת זמן מסוימת, ניתן לשלב דיאטת כאסח אינטנסיבית. חשוב גם שלא להפריז, אך במידה ומבצעים דיאטת כאסח לנקודת זמן ספציפית, האפשרות הסבירה ביותר היא של אכילת מינימום קלוריות (לא פחות מ-500 ליום לנשים ו-700 ליום לגברים) במשך שלושה ימים.

בשורה תחתונה דיאטה כאסח לא מומלצת. הגוף נכנס למצב מגננה בו הוא מכבה או מטשטש מערכות גוף חיוניות. הגוף מרגיש חלש, חילוף החומרים לא מתפקד, חשים עייפות וחוסר רצון כללי. הגוף שומר לעצמו כל פיסת אנרגיה שהוא יכול על ידי הפיכתה לשומן, וכך למעשה אין כל תועלת בהמשך דיאטת הכאסח לתקופה העולה על שלושה ימים.

היו הראשונים להגיב לכתבה! - דיאטה כאסח הוספת תגובה


איפה אני באתר?
ראשי > דיאטה קלה > דיאטה כאסח

לעשות דיאטה ולהצליח
לעשות דיאטה עם חלי ממן

מחשבון BMI
משקל גופך בק"ג:
גובה בסנטימטרים:

לרדת במשקל
הרשמה לניוזלטר
מלאו את הפרטים הבאים וקבלו מידי שבוע מידע שימושי בחינם באימייל שלכם.
לאחר הרישום, יש לאשר את הרישום באימייל.

תגיות תוכן באתר
דיאטה מהירה מאוד , סוגי דיאטות , ירידה מהירה במשקל ,
‫האתר איננו מהווה תחליף או מתיימר להחליף עצות מקצועיות מפי מומחים ואנשי מקצוע בתחום. מומלץ לפנות לקבלת ייעוץ מקצועי וסיוע לפני שאתם מתחילים דיאטה חדשה או רוכשים מוצרים לירידה במשקל. מפת האתר