מאמרים אחרונים במדריך
1
כל מי שמעוניין לעשות שינוי באורח חייו ולאמץ אורח חיים בריא יותר, יגלה במוקדם או במאוחר כי חלק חשוב מהתהליך הוא פעילות גופנית....
2
אנשים רבים הסובלים מעודף משקל חוששים להתחיל בדיאטה, מתוך הפחד שהיא תזיק לבריאותם ולגופם אפילו יותר. דיאטה יכולה לגרום נזק כאשר מחפשים לקצר את הדרך אל היעד ולכן יש לעשות דיאטה בדרך ...
3
בגישה של חלי ממן לא תמצאו פתרונות קסם: מדובר בהרזיה מדורגת שנועדה להחזיק מעמד לטווח ארוך ושינוי ממשי באורח חייהם של לקוחותיה. לחצו על הקישור בכדי לקרוא עוד על חלי ממן והשיטה שלה לי...
דיאטה לאחר לידה - האם זה בריא ולא מסוכן?
במהלך ההיריון הגוף באופן טבעי מעלה את משקלו זאת בשל התרחבות הרחם, שינויים הורמונאליים וקושי רב יותר להבחין ולשים לב אם העלנו עוד כמה קילוגרמים או שמדובר בתהליך טבעי של הגוף.

נשים בהריון יותר מרשות לעצמן לאכול, הן פחות בוחנות את עצמן בהקפדה וכך הן יכולות להעלות עד למעלה מ- 20 ק"ג ממשקל גופן המקורי. לאחר הלידה הרצון להיראות טוב ולחזור למשקל הקודם הינו ברור ומובן מאליו, לכן נשים רבות פוצחות ועושות דיאטה לאחר לידה.

מתי ניתן להתחיל להוריד את השומן לאחר הלידה?

דיאטה לאחר הריוןחשוב לדעת דבר חשוב, דיאטה לאחר לידה זוהי אינה דיאטה רגילה, יש נשים אשר מניקות לאחר הלידה והן זקוקות לאנרגיה ושומן על מנת להצליח להעניק לתינוק שלהן את האנרגיה לה הוא זקוק.

גם נשים אשר אינן מניקות זקוקות להרבה אנרגיה על מנת לא לחוש עייפות ומרוקנות לאחר הלידה יחד עם הצורך לטפל בתינוק, השינה הלא מסודרת והשינוי הדרסטי באורח החיים שמשפיע על האישה ועל כמות האנרגיה אותה היא צורכת ביום.

לכן, מדובר בדיאטה איטית ביותר כשההמלצה הינה לרדת ק"ג אחד בחודש ולא יותר, רק כך ניתן לרזות באופן שאינו מסכן את גופך או את תינוקך.
ניתן להוריד את השומן לאחר הלידה בצורה הדרגתית ומבוקרת כשההפחתה במזון אינה מחליפה אכילת מאכלים המעניקים אנרגיה חיונית לגוף.

חשוב לאכול מאכלים כמו: אגוזים, פירות וירקות, פחמימות, דגנים מלאים וכו'. אין להתחיל בדיאטה במהלך ששת השבועות הראשונים של ההיריון, זהו הזמן בו הרחם מתנקה מההורמונים שהצטברו, מתאזן חזרה והגוף מסתגל למצב בו הוא אינו נושא תינוק בתוכו.

האם דיאטה לאחר לידה פוגעת באיכות ההנקה?

נשים מניקות ישמחו לשמוע כי הן ירזו באופן טבעי באזור הירכיים, זאת משום שהשומן המצטבר באזור זה מיועד בעיקר לשלב הנקת התינוק. מדובר בשומן המתוכנן באופן גנטי להיות מאגר אנרגיה חלופי בזמן ההנקה, כך שככל שאתן מניקות יותר כך תיהנו מירכיים צרות ונחשקות יותר.

דיאטה לאחר לידה אינה פוגעת באיכות ההנקה כל עוד מבצעים אותה נכון. חשוב להבין כי אין לרדת בצורה דרסטית וכי נשים מניקות צריכות לצרוך יותר קלוריות ביום מאשר נשים אשר אינן מניקות. הסיבה העיקרית הינה משום כאשר מורידים באופן דרסטי במשקל, הגוף יכול לשחרר רעלים לחלב או שבאמצע ההנקה "ייגמר" לנשים המניקות החלב והן לא יוכלו להניק כמו שצריך את תינוקן.

חשוב להבין, ניתן לעשות דיאטה לאחר הנקה ואף מומלץ, אך חשוב לעשות זאת באופן מבוקר ואיטי ביותר.
היו הראשונים להגיב לכתבה! - דיאטה לאחר לידה הוספת תגובה


לעשות דיאטה ולהצליח
לעשות דיאטה עם חלי ממן

מחשבון BMI
משקל גופך בק"ג:
גובה בסנטימטרים:

לרדת במשקל
הרשמה לניוזלטר
מלאו את הפרטים הבאים וקבלו מידי שבוע מידע שימושי בחינם באימייל שלכם.
לאחר הרישום, יש לאשר את הרישום באימייל.
תגיות תוכן באתר
דיאטה , דיאטה עבור נשים , לרדת במשקל ,
‫האתר איננו מהווה תחליף או מתיימר להחליף עצות מקצועיות מפי מומחים ואנשי מקצוע בתחום. מומלץ לפנות לקבלת ייעוץ מקצועי וסיוע לפני שאתם מתחילים דיאטה חדשה או רוכשים מוצרים לירידה במשקל. מפת האתר