מאמרים אחרונים במדריך
1
כל מי שמעוניין לעשות שינוי באורח חייו ולאמץ אורח חיים בריא יותר, יגלה במוקדם או במאוחר כי חלק חשוב מהתהליך הוא פעילות גופנית....
2
אנשים רבים הסובלים מעודף משקל חוששים להתחיל בדיאטה, מתוך הפחד שהיא תזיק לבריאותם ולגופם אפילו יותר. דיאטה יכולה לגרום נזק כאשר מחפשים לקצר את הדרך אל היעד ולכן יש לעשות דיאטה בדרך ...
3
בגישה של חלי ממן לא תמצאו פתרונות קסם: מדובר בהרזיה מדורגת שנועדה להחזיק מעמד לטווח ארוך ושינוי ממשי באורח חייהם של לקוחותיה. לחצו על הקישור בכדי לקרוא עוד על חלי ממן והשיטה שלה לי...
דיאטה לגברים - כוח, עוצמה וביטחון עצמי
רוב הגברים שמגיעים לגיל 30 מתחילים לראות את סימני תפיחת הכרס הראשוניים. אין דבר יותר מבאס מלגלות שהשרירים כבר פחות חזקים, שהבטן מתחילה לתפוח, ושהמראה הגברי שהיה בשנות העשרים מתחיל לדעוך ולהיעלם.

אם כן, הפתרון היחיד הוא דיאטה. אך מה לעשות, לא תמיד זהו הפתרון הקל ביותר. משטר האוכל הקפדני אותו יש להחזיק, בשילוב פעילות הספורט הנדרשת, המשמעת העצמית והוויתור על המאכלים האהובים הם לפעמים מחיר כואב, אך כשזוכרים את היתרונות הרבים שבדיאטה לגברים, כל זה מתגמד.

כוח ועוצמה

דיאטה לגבריםאחד הדברים החשובים ביותר לגבר הוא הרגשת הכוח והעוצמה האופיינית למין החזק. כאשר הגוף מתרגל לאכול נכון, וכאשר מתבצעת פעילות ספורטיבית באופן עקבי, חוזרת תחושת הערנות, הכוח הפיזי והכוח הנפשי הנובעים מהחזקת המשמעת העצמית וכיבוש הרצון.

משטר דיאטה קפדני מחזק גם את כוח הרצון, ומוכיח לגבר כי הוא יכול לעשות הכל. בנוסף, גוף חזק שמקבל את החומרים החיוניים לו ומעבד אותם בעקבות הפעילות הגופנית מאפשר לגוף להחזיק הרבה יותר עוצמה ואנרגיה ומונע את תופעת ההישפכות מול הטלוויזיה בסוף היום (שבדרך כלל מגיע בשעה שמונה בערב).

ביטחון עצמי

אחד הדברים המשמחים עבור כל גבר בכל גיל הוא להסתכל על עצמו בחוף הים, לראות בטן חזקה ויציבה, שרירי ידיים גב וחזה עוצמתיים. אחד הדברים שמשמחים אף יותר מכך הוא המבטים של בנות המין היפה, לא משנה באיזה גיל, בגוף המחוטב. נכון שבשביל להגיע למראה שכזה צריך לעבוד קשה, אבל זה שווה את זה, בכל גיל.

גוף בריא

תשאלו כל חבר שעשה דיאטה, תשאלו כל ספורטאי בכל גיל, תבדקו אצל חבריכם שמשקיעים בגופם, ותיווכחו לדעת כי שילוב של דיאטה לגברים יחד עם פעילות גופנית גורם לתחושת חיוניות וערניות כל העת. פעולות שדרשו הרבה יותר אנרגיה, דורשות עכשיו הרבה פחות, העייפות שמגיעה בסוף היום נדחית עד ללילה, וכמובן שגם חיי המין משתפרים לבלי היכר.

לסיכום, ניתן לראות כי דיאטה עבור גברים היא דבר נפוץ פחות, אך היתרונות רבים וגדולים עבור כל גבר בכל גיל. אמנם זה לא הדבר הפשוט ביותר לעשות, אך הביטחון העצמי, הגוף הבריא, המראה החטוב, תחושת הערנות והחיוניות שמתלווים לתהליך הדיאטה שווים כל קלוריה שנחסכת מכם.


איפה אני באתר?
ראשי > דיאטה לגברים

לעשות דיאטה ולהצליח
לעשות דיאטה עם חלי ממן

מחשבון BMI
משקל גופך בק"ג:
גובה בסנטימטרים:

לרדת במשקל
הרשמה לניוזלטר
מלאו את הפרטים הבאים וקבלו מידי שבוע מידע שימושי בחינם באימייל שלכם.
לאחר הרישום, יש לאשר את הרישום באימייל.
תגיות תוכן באתר
דיאטה , לרדת במשקל ,
‫האתר איננו מהווה תחליף או מתיימר להחליף עצות מקצועיות מפי מומחים ואנשי מקצוע בתחום. מומלץ לפנות לקבלת ייעוץ מקצועי וסיוע לפני שאתם מתחילים דיאטה חדשה או רוכשים מוצרים לירידה במשקל. מפת האתר