מאמרים אחרונים במדריך
1
כל מי שמעוניין לעשות שינוי באורח חייו ולאמץ אורח חיים בריא יותר, יגלה במוקדם או במאוחר כי חלק חשוב מהתהליך הוא פעילות גופנית....
2
אנשים רבים הסובלים מעודף משקל חוששים להתחיל בדיאטה, מתוך הפחד שהיא תזיק לבריאותם ולגופם אפילו יותר. דיאטה יכולה לגרום נזק כאשר מחפשים לקצר את הדרך אל היעד ולכן יש לעשות דיאטה בדרך ...
3
בגישה של חלי ממן לא תמצאו פתרונות קסם: מדובר בהרזיה מדורגת שנועדה להחזיק מעמד לטווח ארוך ושינוי ממשי באורח חייהם של לקוחותיה. לחצו על הקישור בכדי לקרוא עוד על חלי ממן והשיטה שלה לי...
דיאטה ללא הוצאות גבוהות ומוגזמות!
הניסיונות האינסופיות של נשים לרזות ולרדת במשקל עלו להן במחיר יקר של ייאוש עצום והוצאות כספיות גבוהות ורבות מתוך תקווה שאחת מתוכניות הדיאטות כן תסייע להן וכן תעזור להן להגיע ליעד המיוחל – לרדת במשקל ולשמור עליו!

איך לרדת במשקל ולא לשלם מאות שקלים בחודש?

שעות ייעוץ עם דיאטנית קלינית, מנוי לחדר כושר, כדורי הרזיה ומכשירי חיטוב לא מוצלחים גורמים לכם לבזבז מאות שקלים בכל חודש! לפעמים עדיף לוותר על הכל, ולנסות לרדת במשקל בדרך הפשוטה המתבססת על התמדה והקפדה.

אך בכל זאת, כמו בכל תהליך, אנחנו זקוקים למערכת שליטה ובקרה שתנתח את מצבנו ותפרוס בפנינו תמונת מצב עדכנית ויעילה. הפתרון המוצע כיום בתחום הוא המוצר של רשת מכוני הכושר הולמס פלייס.

Holmes place 2go - מערכת שליטה ובקרה דרך האינטרנט

דיאטה ללא עלויות גבוהותלאנשים שלא מנויים למועדון כושר ומעוניינים בכל זאת לבצע פעילות גופנית תחת השגחה מקצועית, רשת מכוני הכושר הולמס פלייס מציעה שירות אינטרנטי מעניין ויעיל המציע לגולשיו להרשם ולהנות ממערכת ייחודית וחדשנית, שפותחה בשיתוף מומחי שירותי בריאות כללית ועוקבת אחר הפעילות הגופנית שלכם תוך כדי שגרת היום יום שלכם באמצעות מד צעדים חכם ומערכת אינטרנטית לניתוח ולבקרה.

מה כולל המנוי וכיצד מבררים עוד פרטים?
  • המנוי כולל מד צעדים שימדוד את כמות ואיכות הפעילות הגופנית שביצעתם לאורך כל היום ויספק מידע מעודכן ישירות לתוך המנוי שלכם באתר.
     
  • מערכת ליווי אינטרנטית שתספק לכם משוב וייעוץ בתחום הפעילות הגופנית והתזונה שלכם. סטטיסטיקות על הפעילות הספורטיבית, ניתוח מצבכם ועוד.
     
  • ניתן לשדרג את המנוי ולצרף שעות ייעוץ עם תזונאי, מאמן כושר אישי ודיאטנית לחיזוק ותמיכה אישית.
השירות איננו משלב שום שימוש בתרופות והצעות לירידה מהירה במשקל.
ניתן לברר פרטים נוספים באתר - Holmes place 2go – בירור פרטים נוספים.
תגובה אחת לכתבה - דיאטה ללא הוצאות גבוהות הוספת תגובהלעשות דיאטה ולהצליח
לעשות דיאטה עם חלי ממן

מחשבון BMI
משקל גופך בק"ג:
גובה בסנטימטרים:

לרדת במשקל
הרשמה לניוזלטר
מלאו את הפרטים הבאים וקבלו מידי שבוע מידע שימושי בחינם באימייל שלכם.
לאחר הרישום, יש לאשר את הרישום באימייל.
תגיות תוכן באתר
דיאטה , דיאטה עבור נשים , בניית תפריט דיאטה , תפריט דיאטה , קבוצת הרזיה ,
‫האתר איננו מהווה תחליף או מתיימר להחליף עצות מקצועיות מפי מומחים ואנשי מקצוע בתחום. מומלץ לפנות לקבלת ייעוץ מקצועי וסיוע לפני שאתם מתחילים דיאטה חדשה או רוכשים מוצרים לירידה במשקל. מפת האתר