מאמרים אחרונים במדריך
1
כל מי שמעוניין לעשות שינוי באורח חייו ולאמץ אורח חיים בריא יותר, יגלה במוקדם או במאוחר כי חלק חשוב מהתהליך הוא פעילות גופנית....
2
אנשים רבים הסובלים מעודף משקל חוששים להתחיל בדיאטה, מתוך הפחד שהיא תזיק לבריאותם ולגופם אפילו יותר. דיאטה יכולה לגרום נזק כאשר מחפשים לקצר את הדרך אל היעד ולכן יש לעשות דיאטה בדרך ...
3
בגישה של חלי ממן לא תמצאו פתרונות קסם: מדובר בהרזיה מדורגת שנועדה להחזיק מעמד לטווח ארוך ושינוי ממשי באורח חייהם של לקוחותיה. לחצו על הקישור בכדי לקרוא עוד על חלי ממן והשיטה שלה לי...
4
מהי דיאטת HCG. דיאטה זו הנקראת HCG החלה לתפוס תאוצה ואנשים רבים המחפשים פתרון לבעיית ההשמנה שלהם פונים לעזרתה. השאלה העיקרית שעומדת הינה מה עושה דיאטה זו, האם יש לה סיכונים והאם מו...
5
אנשים רבים מתקשים להצליח לרזות בקלות וזאת רק מעצם החשש מהמשטר הנוקשה, מהתפריט המסודר, מהמפגשים הקבועים עם הדיאטנית וכו'. עצם המחשבה על תהליך ההרזיה מונעת מהם להתחיל לפצוח בדיאטה וה...
דיאטה לנשים - המלצות והשלכות
המחשבה להתחיל בדיאטה משמעותה אינה רק ירידה במשקל, מדובר בהחלטה שמשנה דרך חיים, תפיסה עצמית והרגשה אישית.

אישה אשר סובלת מעודף משקל פעמים רבות יכולה לסבול מדימוי עצמי נמוך, ממחסור בכושר גופני, גוף שהוא פחות בריא, תחושת כבדות ועוד. למעשה, כאשר אישה בוחרת להתחיל בדיאטה היא בוחרת באורח חיים שונה ודרך חדשה.

מדוע דיאטה הינה דבר מומלץ?

דיאטה נכונה ומאוזנת מאפשרת אורח חיים בריא יותר, כושר גופני וחיים מאוזנים יותר. זהו בהחלט אורח חיים מומלץ, לא רק לנשים אשר סובלות ממשקל עודף גבוה. תחושת ההרגשה הטובה והבריאה שדיאטה מייצרת יכולה לעורר שינוי באורח החיים ובתפיסה האישית.

דיאטה לנשיםנשים בעלות משקל עודף לרוב אינן אוהבות את גופן. הן מסתכלות במראה ולא אוהבות את המראה הכללי שהן מקבלות. לאחר מכן כשהן יוצאות עם גבר הן יכולות להרגיש שלא בנוח עם המראה שלהן, לשדר חוסר ביטחון ואפילו להפסיד זוגיות יפה, רק בשל חוסר הנוחות שלהם ממראה גופן. לכן, שינוי במראה גופן וירידה במשקל יכולה לסייע בהעלאת הביטחון העצמי.

בנוסף, נשים אשר זקוקות לדיאטה והזניחו את גופן לאורך זמן סובלות מירידה בכושר הגופני. התחלת דיאטה אשר משלבת פעילות ספורטיבית מאפשרת הגברת סיבולת הלב ריאה, העלאת הכושר הגופני והכי חשוב מראה חטוב ומושך שכל אישה מבקשת לעצמה.

כמו כן, ידוע כי במהלך פעילות גופנית הגוף משחרר אנדרדופינים (חומרים כימיים טבעיים) שמטרתם להעלות את מצב הרוח ואף לשכך כאבים. כך ששילוב הדיאטה עם פעילות גופנית מייצר תוצאה מנצחת: גוף בריא, תחושה נפשית טובה והכי חשוב ירידה במשקל.

השלכות של דיאטה נכונה ומוצלחת

כתוצאה מכך ומצבירת ההצלחות האישה מרגישה טוב יותר עם עצמה והביטחון העצמי שלה עולה. ההשלכות לכך הן בלתי מוגבלות וכוללות תחושת ביטחון גבוהה יותר בפעילות המינית, ביציאה לדייטים וניסיונות הכרות עם בני זוג השני ואפילו במהלך חיי היום יום. דיאטה נכונה וטובה אכן משנה אורח חיים.

המלצות לצעד הראשון

במידה והשתכנעת והחלטת לצעוד את הצעד הראשון לעבר תהליך הדיאטה חשוב בכל זאת לזכור כמה דברים.

ראשית מדובר בתהליך ושינוי אורח חיים, לא מדובר במטה קסם לכן אין לצפות לשינוי תוך כמה ימים. בנוסף, כמו בחיים יש עליות וירידות בתהליך הדיאטה וחשוב לזכור זאת. לפעמים המשקל מעט עולה או לפעמים המצב רוח מעט יורד ואוכלים יותר. חשוב לא להתייאש, להסתכל על כל התהליך בכללותו ולא להיתפס לימים לא טובים.

המלצה נוספת הינה להתייעץ עם דיאטנית קלינית טובה לפני שמתחילים על מנת שהתפריט וכמות הפעילות הגופנית יהיו מאוזנים ומותאמים לגופך. בהצלחה!!


במהלך ההיריון הגוף באופן טבעי מעלה את משקלו זאת בשל התרחבות הרחם, שינויים הורמונאליים וקושי רב יותר להבחין ולשים לב אם העלנו עוד כמה קילוגרמים או שמדובר בתהליך טבעי של הגוף. נשים בהריון יותר מרשות לעצמן לאכול, הן פחות בוחנות את עצמן בהקפדה וכך הן יכולות להעלות עד למעלה מ- 20 ק"ג ממשקל גופן המקורי.
דיאטה לאחר לידה

לעיתים, ההימנעות מדיאטה אינה נובעת מחוסר מוטיבציה או מחוסר רצון, אלא מחוסר תקציב. לא כל האנשים יכולים להרשות לעצמם פגישות קבועות עם מאמן כושר אישי או תזונאית קלינית צמודה. הם מאמינים שבגלל שאין להם את האמצעים המתאימים הם לא יכולים להרשות לעצמם להתעסק עם תהליך הדיאטה והם מוותרים מראש.
דיאטה זולה ללא תקציב

לאחר שמתקבלת ההחלטה לעשות דיאטה ולרדת במשקל נשים רבות מתחילות במרץ לשמור על הערך הקלורי, לחשב תפריטים ולעשות כושר. אבל, לא תמיד הן מצליחות ישר לרדת במשקל ופעמים רבות נשים מוצאות את עצמן משתדלות, מתאמצות ולא תמיד רואות את התוצאה הרצויה.
לא מצליחה לרדת במשקל


איפה אני באתר?
ראשי > דיאטה לנשים

לעשות דיאטה ולהצליח
לעשות דיאטה עם חלי ממן

מחשבון BMI
משקל גופך בק"ג:
גובה בסנטימטרים:

לרדת במשקל
הרשמה לניוזלטר
מלאו את הפרטים הבאים וקבלו מידי שבוע מידע שימושי בחינם באימייל שלכם.
לאחר הרישום, יש לאשר את הרישום באימייל.

תגיות תוכן באתר
דיאטה עבור נשים , דיאטה , סוגי דיאטות , לרדת במשקל , ירידה במשקל ,
‫האתר איננו מהווה תחליף או מתיימר להחליף עצות מקצועיות מפי מומחים ואנשי מקצוע בתחום. מומלץ לפנות לקבלת ייעוץ מקצועי וסיוע לפני שאתם מתחילים דיאטה חדשה או רוכשים מוצרים לירידה במשקל. מפת האתר