מאמרים אחרונים במדריך
1
כל מי שמעוניין לעשות שינוי באורח חייו ולאמץ אורח חיים בריא יותר, יגלה במוקדם או במאוחר כי חלק חשוב מהתהליך הוא פעילות גופנית....
2
אנשים רבים הסובלים מעודף משקל חוששים להתחיל בדיאטה, מתוך הפחד שהיא תזיק לבריאותם ולגופם אפילו יותר. דיאטה יכולה לגרום נזק כאשר מחפשים לקצר את הדרך אל היעד ולכן יש לעשות דיאטה בדרך ...
3
בגישה של חלי ממן לא תמצאו פתרונות קסם: מדובר בהרזיה מדורגת שנועדה להחזיק מעמד לטווח ארוך ושינוי ממשי באורח חייהם של לקוחותיה. לחצו על הקישור בכדי לקרוא עוד על חלי ממן והשיטה שלה לי...
דיאטה לפי סוג דם
על פי מחקר שנערך על ידי הנטורופת והדוקטור האמריקאי דוקטור ד\'אדמו, נמצא כי ישנו קשר בין סוג הדם של האדם שעורך דיאטה לבין מידת ההשמנה או ההרזייה שלו. על מנת להתאים לגוף את סוג התזונה הרצויה לו ביותר, כדאי לבחון מספר רב של אלמנטים, כשלסוג הדם יש אפקט מכריע על התגובה הפיזית של הגוף לחומרים מסוימים אותם הוא מקבל או צריך.

דיאטה לפי סוג דםדיאטה לפי סוג דם A

אנשים מקבוצת דם זו הינם האנשים הרגישים ביותר. צריכה של חומרים קשים לעיכול כגון מוצרי חלב או בשר אינה מומלצת לאנשים מקבוצה זו. כאשר אנשי קבוצת A מעוניינים להוריד במשקל, מומלץ להימנע עוד יותר ממאכלים אלו, ולשלב פעילות ספורטיבית שקטה ולא אינטנסיבית כמו הליכה, יוגה או פילאטיס.

דיאטה לפי סוג דם B

קבוצה זו מאופיינת בהסתגלות מהירה למזונות אותם הם צורכים. במהלך ההיסטוריה, אנשים מקבוצת דם זו הוגדרו כנוודים הנדרשים לעיכול מהיר והסתגלות לכל סוגי המזון אותם הם מוצאים. אנשים בעלי דם מסוג B המעוניינים לרדת במשקל יעדיפו להימנע מחומרים רבי פחמימות ושומנים כגון קטניות ומוצרי בשר שמנים ולהגביר את צריכת החלבונים המצויים בביצים ובדגים.

דיאטה לפי סוג דם O

סוג דם זה הינו הדם העתיק ביותר שהיה מצוי בקרב האדם הקדמון. האדם הקדמון שלא הכיר את טכניקות הבישול השונות היה נדרש לצוד את מזונו ולאכול אותו בצורה החיה שלו. חשוב לציין שכיום סוג דם זה הינו סוג נדיר, המאפשר לבעליו לעכל כמעט כל סוג של מזון. מכאן ניתן לראות שהדיאטה המומלצת לבעלי סוג דם זה הינה "דיאטה לפי בחירתך" אשר שני כללים מנחים אותה: הראשון, שילוב נכון ומאוזן של אלמנטים מארבעת אבות המזון. השני, צריכה מופחתת של קלוריות מכמות הקלוריות היומית המומלצת לאדם לפי גילו, גובהו, מינו ומשקלו.

דיאטה לפי סוג דם AB

לא ניתן למצוא הרבה אנשים הנמנים עם קבוצת דם זו, משום שקבוצה זו די נדירה. דם מסוג AB הוא למעשה התפתחות גנטית של האדם המשלבת את היתרונות של שתי קבוצות הדם הראשונות. אנשים בעלי דם זה ינסו להימנע ממאכלים שמנים ולא מעובדים כלל כגון ירקות לא מבושלים וקשים או בשר אדום, ויעדיפו להגביר את צריכת הויטמינים והמינרלים והחלבונים. איזון נכון של רמת הסוכרים והפחמימות הוא המפתח להצלחה לבעלי קבוצת דם זו.

לפני בניית תפריט דיאטה אישי ע"י דיאטניות קליניות ותזונאים, הינכם מתבקשים בדרך כלל לבצע בדיקות דם בכדי להתאים את הדיאטה לפי סוג הדם שלכם. לכן כדאי לבצע בדיקות דם לפני פנייה אל דיאטנית או תזונאי.

היו הראשונים להגיב לכתבה! - דיאטה לפי סוג דם הוספת תגובה


לעשות דיאטה ולהצליח
לעשות דיאטה עם חלי ממן

מחשבון BMI
משקל גופך בק"ג:
גובה בסנטימטרים:

לרדת במשקל
הרשמה לניוזלטר
מלאו את הפרטים הבאים וקבלו מידי שבוע מידע שימושי בחינם באימייל שלכם.
לאחר הרישום, יש לאשר את הרישום באימייל.
תגיות תוכן באתר
סוגי דיאטות , תפריט דיאטה , תפריטי דיאטה , בניית תפריט דיאטה ,
‫האתר איננו מהווה תחליף או מתיימר להחליף עצות מקצועיות מפי מומחים ואנשי מקצוע בתחום. מומלץ לפנות לקבלת ייעוץ מקצועי וסיוע לפני שאתם מתחילים דיאטה חדשה או רוכשים מוצרים לירידה במשקל. מפת האתר