מאמרים אחרונים במדריך
1
כל מי שמעוניין לעשות שינוי באורח חייו ולאמץ אורח חיים בריא יותר, יגלה במוקדם או במאוחר כי חלק חשוב מהתהליך הוא פעילות גופנית....
2
אנשים רבים הסובלים מעודף משקל חוששים להתחיל בדיאטה, מתוך הפחד שהיא תזיק לבריאותם ולגופם אפילו יותר. דיאטה יכולה לגרום נזק כאשר מחפשים לקצר את הדרך אל היעד ולכן יש לעשות דיאטה בדרך ...
3
בגישה של חלי ממן לא תמצאו פתרונות קסם: מדובר בהרזיה מדורגת שנועדה להחזיק מעמד לטווח ארוך ושינוי ממשי באורח חייהם של לקוחותיה. לחצו על הקישור בכדי לקרוא עוד על חלי ממן והשיטה שלה לי...
4
מהי דיאטת HCG. דיאטה זו הנקראת HCG החלה לתפוס תאוצה ואנשים רבים המחפשים פתרון לבעיית ההשמנה שלהם פונים לעזרתה. השאלה העיקרית שעומדת הינה מה עושה דיאטה זו, האם יש לה סיכונים והאם מו...
דיאטה מהירה - זה לא מה שאת צריכה!
כאשר אישה בוחרת להתחיל לרדת במשקל מדובר לא רק בתהליך פיזי אלא גם בשינוי פסיכולוגי. מרבית הנשים אשר מעוניינות לרדת במשקל מעוניינות לשנות את התדמית שלהן ולהרגיש רזות ויפות יותר. אנו מאמינות כי השינוי במשקל יאפשר לנו להרגיש טוב יותר עם עצמנו ועם הסביבה. לעיתים, הרצון להרזות מהר הינו רצון חזק והוא גובר על שיקולים של בריאות או שינוי איטי ומסתגל באורח החיים. נשים בוחרות לעשות דיאטה מהירה ומקוות שהירידה במשקל תבוא מהר ובקלות.

מהי דיאטה מהירה?

דיאטה מהירהדיאטה מהירה כשמה כן היא הינה דיאטה בה האישה מורידה באופן דרסטי את כמות הקלוריות הנכנסת לגוף שלה על מנת שהגוף יתחיל לאכול את שומן העודף שיש בגופה וכך להרזות מהר יותר.

הרצון להרזות ומהר הינו רצון ידוע ומובן, אך חשוב לקחת בחשבון שדיאטה מהירה מכניסה את הגוף ללחץ, לא תמיד מסייעת בירידה במשקל ואינה בריאה לגוף כלל.

חסרונות בדיאטה מהירה

הסיבה שדיאטה מהירה אינה טובה לגוף שלנו הינה משום שגופנו משתמש במאגרי המזון שלו על מנת לייצר אנרגיה. כאשר אין לו מספיק אנרגיה אנו מתחילים לחוש לא טוב, לקבל סחרחורות והיכולת שלנו לזוז ולעבוד נעשית פחותה יותר.

בנוסף, דיאטה מהירה מאותתת לגוף כי מדובר במצב הישרדותי ויש להתחיל לשמור על האנרגיה שיש בגוף. כתוצאה מכך הגוף אינו שורף את האנרגיה באופן רגיל ותהליך המטבוליזם נעשה איטי יותר. כך, האישה מפסיקה לרדת במשקל ויש למעשה עצירה בתהליך ההרזיה.

חשוב לדעת כי ככל שעושים יותר פעמים "דיאטות כאסח", כך יותר קשה לרדת במשקל. כל פעם שאישה בוחרת לעשות דיאטה מהירה היא מאיטה את תהליך ההרזייה. לכן, אישה שעשתה דיאטות מהירות רבות בחייה יותר תתקשה לרדת במשקל.

המלצות – שינוי איטי ומתוכנן

לאור כל זאת, לא מומלץ לבחור בשיטת דיאטה מהירה. עדיף לעשות שינוי איטי ומתוכנן באורח החיים, דבר שגם יקל על השמירה על המשקל לאורך זמן. כדאי להוריד את כמות הקלוריות שנכנסת לגוף באופן שמחשב גם את כמות האנרגיה שהגוף זקוק לה ביום. מומלץ לשלב את הדיאטה עם פעילות ספורטיבית מותאמת שתאפשר חילוף חומרים מהיר יותר ויסייע בתהליך ההרזיה ללא הצורך להפחית מאכלים חשובים לגוף.

מלבד זאת, במקום להוריד באופן דרסטי את כמות המזון כדאי להחליף מאכלים משמינים במאכלים בריאים יותר. כך אומנם יורדים במשקל בהדרגה, אך נהנים מאוכל טוב ומזין, אנרגיה בגוף ומראה רזה ויפה לאורך זמן רב יותר.


למרות הסכנה הכרוכה בבחירת סגנון של דיאטה מהירה מאוד ישנם מצבים בהם אנשים מעוניינים לרזות מהר על מנת להיראות טוב לאירוע הקרוב או לקראת מסיבה או דייט ראשון. דיאטה זו אינה בריאה לגוף והיא אף מסוכנת ביותר, אבל לעיתים המציאות מחייבת להיראות טוב ומהר, מה שמצריך דיאטה קיצונית ומהירה יותר.
דיאטה מהירה מאוד

כולנו אוהבים אגדות עם סוף טוב. גם בחיים שלנו אנחנו רוצים סוף כמו באגדות - אנחנו רוצים להפוך מאנשים עם משקל עודף לאנשים רזים כמו דוגמנים ודוגמניות. אנחנו רוצים חיים טובים ובריאים עם אהבה, יופי עושר ואושר. אבל החיים הם לא אגדה בשביל לרזות צריך לעבוד קשה, קשה מאוד.
הסיפורים של אנשי הדיאטה


איפה אני באתר?
ראשי > דיאטה מהירה

לעשות דיאטה ולהצליח
לעשות דיאטה עם חלי ממן

מחשבון BMI
משקל גופך בק"ג:
גובה בסנטימטרים:

לרדת במשקל
הרשמה לניוזלטר
מלאו את הפרטים הבאים וקבלו מידי שבוע מידע שימושי בחינם באימייל שלכם.
לאחר הרישום, יש לאשר את הרישום באימייל.

תגיות תוכן באתר
דיאטה , סוגי דיאטות , ירידה במשקל , ירידה מהירה במשקל , לרדת במשקל ,
‫האתר איננו מהווה תחליף או מתיימר להחליף עצות מקצועיות מפי מומחים ואנשי מקצוע בתחום. מומלץ לפנות לקבלת ייעוץ מקצועי וסיוע לפני שאתם מתחילים דיאטה חדשה או רוכשים מוצרים לירידה במשקל. מפת האתר