מאמרים אחרונים במדריך
1
כל מי שמעוניין לעשות שינוי באורח חייו ולאמץ אורח חיים בריא יותר, יגלה במוקדם או במאוחר כי חלק חשוב מהתהליך הוא פעילות גופנית....
2
אנשים רבים הסובלים מעודף משקל חוששים להתחיל בדיאטה, מתוך הפחד שהיא תזיק לבריאותם ולגופם אפילו יותר. דיאטה יכולה לגרום נזק כאשר מחפשים לקצר את הדרך אל היעד ולכן יש לעשות דיאטה בדרך ...
3
בגישה של חלי ממן לא תמצאו פתרונות קסם: מדובר בהרזיה מדורגת שנועדה להחזיק מעמד לטווח ארוך ושינוי ממשי באורח חייהם של לקוחותיה. לחצו על הקישור בכדי לקרוא עוד על חלי ממן והשיטה שלה לי...
דיאטה מהירה מאוד לפני אירוע חשוב
למרות הסכנה הכרוכה בבחירת סגנון של דיאטה מהירה מאוד ישנם מצבים בהם אנשים מעוניינים לרזות מהר על מנת להיראות טוב לאירוע הקרוב או לקראת מסיבה או דייט ראשון. דיאטה זו אינה בריאה לגוף והיא אף מסוכנת ביותר, אבל לעיתים המציאות מחייבת להיראות טוב ומהר, מה שמצריך דיאטה קיצונית ומהירה יותר.

סכנות בדיאטה מהירה מאוד

דיאטה מהירה מאוד אומנם משיגה תוצאות באופן מיידי, אך לרוב השינוי הדרסטי שהגוף עובר אינו בריא לו ואף לאחר הירידה, אנחנו מוצאים את עצמנו מעלים בחזרה את כל הק"ג שהורדנו תוך זמן קצר.

דיאטה מהירה מאודלעיתים, לאחר שיורדים בהתחלה כמות נאה של קילוגרמים לפתע הגוף מפסיק להרזות כמעט ללא קשר לכמות המזון הנכנסת לגוף. דיאטה מהירה מאוד יכולה להכניס את הגוף למצב של שוק והישרדות, מה שיכול לגרום לו לשמור את השומן העודף שיש לו בגוף למקרים בהם הגוף לא יקבל מספיק מזון, מה שמייצר מצב הפוך בו אנשים אינם אוכלים כמעט דבר ובכל זאת כמעט ואינם מרזים.

אבל, כפי שנאמר ישנם מקרים הכרחיים בו אנו מעוניינים להראות טוב ומהר, במקרים אלו דיאטה מהירה מאוד יכולה להיות הפיתרון היחיד.

טיפים לדיאטה מהירה

על מנת להצליח להרזות מהר אך באופן בריא יחסית חשוב להקפיד על שתייה מרובה. שתיית מים עוזרת לגוף לתפקד כמו שצריך, לעכל את המזון באופן מהיר יותר וכמובן מייצרת תחושת שובע ופחות רצון לאכול.

ניתן לדבוק בסוג של דיאטה קיצונית ומוכחת אשר גורמת להרזיה מהירה. דיאטות מסוג זה הינן: דיאטת אורז, דיאטת כרוב, דיאטת לחם וכו'. את השלבים לרזייה מהירה של סוגי דיאטות אלו ניתן לקרוא באינטרנט ולקבל הוראות מדויקות.

טיפ נוסף על מנת להצליח לרדת ומהר הינו תשומת לב למה נכנס לפה שלנו באופן אינטנסיבי: להוריד שומן רווי, לא לאכול הרבה פחמימות, לא לאכול מאכלים עם שמן זית או שמן בכלל, להוריד מזון כמו גבינות שמנות ומלאות או מאכלים מטוגנים ולאכול הרבה הירקות ומאכלים בעלי ערך קלורי נמוך. כמו כן, חשוב להקפיד להוציא יותר אנרגיה מאשר אנו מכניסים לגופנו, כך הגוף ישתמש בשומן העודף של גופנו ואנחנו נרזה.

חשוב לציין שמה שלמעשה מתרחש בגוף זוהי הידלדלות במסת השריר שלנו, הגוף שלנו מתעייף מהר משום שאין לו את האנרגיה הדרושה על מנת לתפקד באופן תקין, אנחנו יכולים לחוש חולשה, סחרחורת וכאבי ראש.

דיאטה מהירה מאוד זוהי אינה דיאטה מומלצת בכלל ואם מחליטים לעשות אותה יש להבין כי מדובר בפתרון זמני בלבד ולא פתרון מעשי לזמן ממושך.

במידה והחלטתם לבצע דיאטה מהירה, חשוב לעשות אותה תחת פיקוח ולבצע בדיקות רפואיות לפני!
היו הראשונים להגיב לכתבה! - דיאטה מהירה מאוד הוספת תגובה


לעשות דיאטה ולהצליח
לעשות דיאטה עם חלי ממן

מחשבון BMI
משקל גופך בק"ג:
גובה בסנטימטרים:

לרדת במשקל
הרשמה לניוזלטר
מלאו את הפרטים הבאים וקבלו מידי שבוע מידע שימושי בחינם באימייל שלכם.
לאחר הרישום, יש לאשר את הרישום באימייל.
תגיות תוכן באתר
דיאטה כאסח , דיאטה מהירה מאוד , דיאטות מהירות , ירידה מהירה במשקל ,
‫האתר איננו מהווה תחליף או מתיימר להחליף עצות מקצועיות מפי מומחים ואנשי מקצוע בתחום. מומלץ לפנות לקבלת ייעוץ מקצועי וסיוע לפני שאתם מתחילים דיאטה חדשה או רוכשים מוצרים לירידה במשקל. מפת האתר