מאמרים אחרונים במדריך
1
כל מי שמעוניין לעשות שינוי באורח חייו ולאמץ אורח חיים בריא יותר, יגלה במוקדם או במאוחר כי חלק חשוב מהתהליך הוא פעילות גופנית....
2
אנשים רבים הסובלים מעודף משקל חוששים להתחיל בדיאטה, מתוך הפחד שהיא תזיק לבריאותם ולגופם אפילו יותר. דיאטה יכולה לגרום נזק כאשר מחפשים לקצר את הדרך אל היעד ולכן יש לעשות דיאטה בדרך ...
3
בגישה של חלי ממן לא תמצאו פתרונות קסם: מדובר בהרזיה מדורגת שנועדה להחזיק מעמד לטווח ארוך ושינוי ממשי באורח חייהם של לקוחותיה. לחצו על הקישור בכדי לקרוא עוד על חלי ממן והשיטה שלה לי...
דיאטה קלה - אין קיצורי דרך!
המודעות למשקל ולמראה חטוב ובריא נעשתה גבוהה מאוד, בעיקר לאור הפרסומות הרבות שמשדרות נשים רזות ויפות. הבעיה האמיתית נוצרת לאור העובדה שלכל אישה יש את מראה הגוף המושלם שלה ולא כולן רזות ודקיקות.

החשיבות האמיתית היא לאו דווקא מראה דקיק אלא מראה חטוב ובריא. אבל, בשל העובדה שנשים רבות שואפות להיראות בצורה שלא תמיד תואמת את מראה גופן והן היו מעדיפות להרזות מהר ובקלות, הן בוחרות בסוגי דיאטות קלות למיניהן המבטיחות תוצאות שקריות ומהירות המעניקות את האשליה שהדבר אפשרי והמראה הרזה והדקיק בהישג יד.

מהי דיאטה קלה?

דיאטה קלהחשוב להבין, אין דבר כזה דיאטה קלה. כדאי להיזהר מפרסומות המבטיחות משקאות מרזים שונים המייצרים ירידה משמעותית במשקל תוך ימים ספורים. מדובר לרוב במשקאות לא בריאים ובמהפך דרסטי וקיצוני לגוף שאינו בריא או מסייע לירידה במשקל לטווח הרחוק.

דיאטה קלה זוהי אשליה בלבד אשר משכנעת נשים רבות לבחור בדרכי קיצור כמו לקיחת גלולות הרזיה, משקאות שונים, צום, חומרים משלשלים וכו' עבור הגשמת החלום הרזה. בסופו של דבר דרכי קיצור אלו מתגלות כלא בריאות, לא מסייעות ובעיקר מייצרות תחושת כישלון ומפח נפש.

מדוע מדובר בדיאטה מסוכנת?

חשוב להבין שדיאטה קלה מסוכנת לגוף בשל מספר סיבות. ראשית, לכל תרופה יש תופעות לוואי, כולל לקיחת תרופות המפחיתות תאבון. תופעות לוואי אלו יכולות להתבטא באלרגיות שונות, התמכרות לכדורים ועוד. במידה וכן מחליטים להשתמש בכדורים המדכאים תאבון חשוב להתייעץ עם רופא לפני כן ולקנות גלולות רק לפי מרשם.

דיאטה קלה מסוכנת לגוף גם בשל העובדה שגוף המרזה במהירות בשל צום או בשל שימוש במשקאות וחומרים משלשלים הוא אינו גוף בריא ומאוזן. הגוף יכול להיכנס לשוק ולמצב טראומה. כתוצאה מכך, הגוף נכנס למצד הישרדותי והוא מקצה פחות אנרגיה למערכות הפועלות בגוף כמו אנרגיה לשרירים, לשמיעה, לראיה וכו'. כתוצאה מכך הגוף מתפקד בצורה פחות טובה ויש תחושה של מיעוט וחוסר באנרגיה.

השפעות נוספות

דיאטה קלה יכולה להיות גם ממכרת. מדובר בתחום אפור בו נשים יודעות שהן צריכות להיראות טוב ובדחיפות, הן לוקחות חומרים שונים ומפסיקות לאכול באופן חד, מרזות מהר ולאחר כמה זמן מעלות בשנית את כל המשקל שירדו. הסיבה לכך שהגוף מעלה את המשקל חזרה הינה בשל העובדה שלא נוצר שינוי מהותי באורח החיים ובתפריט המזון. כתוצאה מכך, לאישה קשה מהעובדה שהיא השמינה שוב והמעגל מתחיל מחדש. כל פעם שהדבר קורה, כך יותר קשה לשבור את המעגל.

חשוב לדעת! רק דיאטה  מאוזנת, איטית ובטוחה זוהי דיאטה שנשארת לאורח זמן, מייצרת תחושה אמיתית וטובה ובעיקר מותאמת לגוף הספציפי שלך.


דיאטת כאסח היא דיאטה שעיקרה לראות תוצאות ומהר. עיקר הדיאטה הוא להוריד באופן ניכר את כמות הקלוריות עד לרמה מזערית בה הגוף יכול לתפקד והרצון יכול להחזיק. חשוב לציין שהאפקט של דיאטת כאסח ברוב הפעמים הוא הרזייה מהירה ושיטתית, אך בתום הדיאטה ברוב המקרים הקילוגרמים חוזרים בדיוק כמו שהם ירדו.
דיאטה כאסח


איפה אני באתר?
ראשי > דיאטה קלה

לעשות דיאטה ולהצליח
לעשות דיאטה עם חלי ממן

מחשבון BMI
משקל גופך בק"ג:
גובה בסנטימטרים:

לרדת במשקל
הרשמה לניוזלטר
מלאו את הפרטים הבאים וקבלו מידי שבוע מידע שימושי בחינם באימייל שלכם.
לאחר הרישום, יש לאשר את הרישום באימייל.

תגיות תוכן באתר
דיאטה מהירה מאוד , דיאטה , ירידה מהירה במשקל , ירידה במשקל ,
‫האתר איננו מהווה תחליף או מתיימר להחליף עצות מקצועיות מפי מומחים ואנשי מקצוע בתחום. מומלץ לפנות לקבלת ייעוץ מקצועי וסיוע לפני שאתם מתחילים דיאטה חדשה או רוכשים מוצרים לירידה במשקל. מפת האתר