מאמרים אחרונים במדריך
1
כל מי שמעוניין לעשות שינוי באורח חייו ולאמץ אורח חיים בריא יותר, יגלה במוקדם או במאוחר כי חלק חשוב מהתהליך הוא פעילות גופנית....
2
אנשים רבים הסובלים מעודף משקל חוששים להתחיל בדיאטה, מתוך הפחד שהיא תזיק לבריאותם ולגופם אפילו יותר. דיאטה יכולה לגרום נזק כאשר מחפשים לקצר את הדרך אל היעד ולכן יש לעשות דיאטה בדרך ...
3
בגישה של חלי ממן לא תמצאו פתרונות קסם: מדובר בהרזיה מדורגת שנועדה להחזיק מעמד לטווח ארוך ושינוי ממשי באורח חייהם של לקוחותיה. לחצו על הקישור בכדי לקרוא עוד על חלי ממן והשיטה שלה לי...
כיצד בוחרים דיאטניות מומלצות?
אחד השלבים החשובים אם לא העיקריים בתהליך הדיאטה הינו בחירת הדיאטנית קלינית שתלווה אתכם בדרכם למראה הרזה והחטוב.

דיאטנית קלינית הינה הרבה מעבר לזו שבונה את התפריט, את תוכנית האימון ואת שלבי ההרזיה. היא זו שמלווה ותומכת בכם ברגעי משבר, זו שתעמוד ותדרוש מכם תוצאות ובעיקר אדם שיסייע לכם לצאת לדרך ולעשות את תהליך ההרזיה בהצלחה המצופה.

מאחר ויש חשיבות רבה לאופי של הדיאטנית ולמקצועיות שלה, כדאי לבחור דיאטנית קלינית לפי המשתנים הבאים:

מיקום גיאוגרפי

דיאטניות מומלצותמשתנה חשוב הינו המיקום הגיאוגרפי. לא רק בשל הנוחות והקרבה אלא גם בשל העובדה שמיקום גיאוגרפי נוח מאפשר קשר קרוב יותר ואפשרות להיפגש בצורה מסודרת ונוחה. מאחר ודיאטה זהו תהליך תקופתי, חשוב שהדיאטנית קלינית תהיה נגישה אליך. כך באופן טבעי, יותר קל להתמיד ולבוא וגם במקרים קשים לקפוץ לייעוץ חירום.

צרכים מיוחדים

אחד הדגשים החשובים בתהליך בחירת דיאטנית קלינית הינו התאמת הדיאטנית לצרכים המיוחדים שלך. למשל, אדם צמחוני זקוק לדיאטה שתשלים לו את כל החוסרים בגופו כמו ברזל, אבץ וויטמין E. או נשים בהריון אשר מעוניינות לעשות דיאטה חייבות שהפעילות הגופנית תהיה מותאמת למצבן, שהדיאטה תתחשב בשלבי ההיריון שלה ובצרכי הגוף הבסיסיים על מנת שלא לפגוע בה או בתינוק. דוגמא מעניינת נוספת לצרכים מיוחדים הינם ילדים אשר נוטים להשמנת יתר וזקוקים לדיאטה, חשוב שהספורט שיעשה יהיה מותאם לגילם ולא יפגע בתהליך התפתחותם התקין, שהמאכלים שיאכלו יהיו מורכבים מכל 4 אבות המזון ושההרזיה לא תהיה חדה ודרסטית מדי.

מתוך כך, חשוב לוודא כי הדיאטנית שנבחרה מכירה ומבינה בתחום, יודעת לבנות תוכנית דיאטטית טובה לפי צרכים מיוחדים אלו. חשוב לברר איתה לפני כן שיש לה את ההתמחות והניסיון לטיפול בנשים בהריון, ילדים, צמחוניים וכו'.

איך מאתרים דיאטנית קלינית טובה?

אחת השיטות למצוא דיאטנית קלינית טובה היא לחפש באינטרנט. נגיש, מהיר ונוח כשניתן לקבל את כל המידע שצריך דרך אתר האינטרנט. חשוב לקבוע פגישת הכרות ראשונית ולראות האם אותה דיאטנית מתאימה לפי הפרמטרים שנרשמו במאמר.

שיטה נוספת היא דרך המלצות על דיאטניות מצד חברים ומכרים. אין כמו המלצה חמה ואישית המספרת על החוויה ועל הדיאטנית מתוך הכרות אישית, על מנת לדעת אם אכן מדובר בדיאטנית קלינית טובה ומומלצת. חשוב לשים לב במידה ומקבלים המלצה על דיאטנית, לברר מהי המומחיות של אותה דיאטנית והאם מדובר במומחיות שמתאימה גם לכם.

דיאטניות בתל אביב דיאטניות בחיפה דיאטניות בבאר שבע דיאטניות בירושלים
היו הראשונים להגיב לכתבה! - דיאטניות מומלצות הוספת תגובה


לעשות דיאטה ולהצליח
לעשות דיאטה עם חלי ממן

מחשבון BMI
משקל גופך בק"ג:
גובה בסנטימטרים:

לרדת במשקל
הרשמה לניוזלטר
מלאו את הפרטים הבאים וקבלו מידי שבוע מידע שימושי בחינם באימייל שלכם.
לאחר הרישום, יש לאשר את הרישום באימייל.
תגיות תוכן באתר
בניית תפריט דיאטה , דיאטנית , דיאטה עבור נשים , דיאטה לילדים , ירידה במשקל , קבוצת הרזיה , קבוצות תמיכה ,
‫האתר איננו מהווה תחליף או מתיימר להחליף עצות מקצועיות מפי מומחים ואנשי מקצוע בתחום. מומלץ לפנות לקבלת ייעוץ מקצועי וסיוע לפני שאתם מתחילים דיאטה חדשה או רוכשים מוצרים לירידה במשקל. מפת האתר