מאמרים אחרונים במדריך
1
כל מי שמעוניין לעשות שינוי באורח חייו ולאמץ אורח חיים בריא יותר, יגלה במוקדם או במאוחר כי חלק חשוב מהתהליך הוא פעילות גופנית....
2
אנשים רבים הסובלים מעודף משקל חוששים להתחיל בדיאטה, מתוך הפחד שהיא תזיק לבריאותם ולגופם אפילו יותר. דיאטה יכולה לגרום נזק כאשר מחפשים לקצר את הדרך אל היעד ולכן יש לעשות דיאטה בדרך ...
3
בגישה של חלי ממן לא תמצאו פתרונות קסם: מדובר בהרזיה מדורגת שנועדה להחזיק מעמד לטווח ארוך ושינוי ממשי באורח חייהם של לקוחותיה. לחצו על הקישור בכדי לקרוא עוד על חלי ממן והשיטה שלה לי...
4
מהי דיאטת HCG. דיאטה זו הנקראת HCG החלה לתפוס תאוצה ואנשים רבים המחפשים פתרון לבעיית ההשמנה שלהם פונים לעזרתה. השאלה העיקרית שעומדת הינה מה עושה דיאטה זו, האם יש לה סיכונים והאם מו...
5
אנשים רבים מתקשים להצליח לרזות בקלות וזאת רק מעצם החשש מהמשטר הנוקשה, מהתפריט המסודר, מהמפגשים הקבועים עם הדיאטנית וכו'. עצם המחשבה על תהליך ההרזיה מונעת מהם להתחיל לפצוח בדיאטה וה...
המלצה על דיאטנית קלינית
דיאטה היא עולם ומלואו. כל כך הרבה חישובים, כל כך הרבה מדדים, כל כך הרבה המלצות וכל כך הרבה שיקולים. בסבך הדיאטה המטורף, תמיד כדאי להיוועץ באיש מקצוע על מנת להשיג את התוצאות הטובות ביותר בזמן הקצר ביותר.

כיצד דיאטנית קלינית מסייעת לתהליך ירידה במשקל?

לפני שמתחילים במסע הדיאטה המיוחל, מומלץ להיוועץ בדיאטנית קלינית להשגת התוצאות המרביות. במפגש הראשוני עם הדיאטנית, היא תמדוד את מדדי הגוף השונים, ותקבל תמונת מצב עדכנית אודות השיטות לשיפור, החוסרים שיש להשלים או העודפים שיש להוריד.

דיאטנית קליניתדיאטנית קלינית מסוגלת לשקלל את כלל נתוני הגוף ולבנות לנו תפריט דיאטה התואם בדיוק את גילנו, את מצב גופינו ואת התוצאות הרצויות.

כאשר אנו פונים לדיאטנית קלינית, העבודה שנעשה באמצעות הדיאטה שנרשמת לנו על ידי הדיאטנית תשיג ברוב המקרים את התוצאות הטובות ביותר, מכיוון שמדובר בדיאטה שלוקחת בחשבון את כלל השיקולים שחשבנו עליהם, שעוד לא חשבנו עליהם ושבכלל לא חשבנו שהם קיימים.

מה המומחיות של דיאטנית קלינית?

דיאטנית קלינית עוברת הכשרה בתחומי הגוף השונים. תחום ההתמחות הראשון הוא מבנה הגוף. לדיאטנית קלינית יש את ההבנה אודות חלקי הגוף השונים, פעילות השרירים ושאר מערכות הגוף, צבירת תאי שומן, והסרתם. בנוסף, דיאטנית קלינית מכירה את רכיבי המזון אותם אנו צורכים באופן סדיר, את השפעת הפיזיולוגית על גופינו, ואת השילובים האפשריים השונים שלהם.

מתוך שני תחומים אלו, דיאטנית קלינית יכולה להרכיב עבורנו תפריט דיאטה שיהיה תואם את מטרות הדיאטה שלנו, ולהרכיב את התפריט המושלם לא רק מבחינת קלוריות ומספרים אלא גם מבחינת העדפות טעם אישיות וסגנון החיים המבוקש שלנו.

מה המחיר עבור שעת ייעוץ עם דיאטנית קלינית?

לא ניתן לקבוע במדויק את העלות של מפגש עם דיאטנית קלינית, אך ניתן לשער את טווח המחירים. מפגש עם דיאטנית קלינית פרטית שמקבלת לקוחות באופן אישי יכול לעלות החל ממאה וחמישים שקלים למפגש של 45 דקות, עד ל-500 שקלים למפגש שכזה. כמובן שבמקרה זה המחיר תלוי באיכות ובשם של הדיאטנית.

לאלו מאיתנו שלא מעוניינים להוציא סכומי כסף גדולים על ייעוץ, ניתן לקבל ברוב קופות החולים ייעוץ מסובסד עם דיאטנית קלינית, כחלק מהטבות החברות בקופת החולים.

המלצות נוספות

כאשר השיקול הכלכלי משחק עניין, מומלץ להשאירו בצד ולהשקיע את הכסף הדרוש לקבלת מידע מקצועי. הכסף הזה שווה לנו ירידה מהירה ובריאה במשקל, שמירה על הבריאות ומניעה של תסכולים וחששות.

דיאטניות בתל אביב דיאטניות בחיפה דיאטניות בבאר שבע דיאטניות בירושלים


אחד השלבים החשובים אם לא העיקריים בתהליך הדיאטה הינו בחירת הדיאטנית קלינית שתלווה אתכם בדרכם למראה הרזה והחטוב. דיאטנית קלינית הינה הרבה מעבר לזו שבונה את התפריט, את תוכנית האימון ואת שלבי ההרזיה. היא זו שמלווה ותומכת בכם ברגעי משבר, זו שתעמוד ותדרוש מכם תוצאות ובעיקר אדם שיסייע לכם לצאת לדרך ולעשות את תהליך ההרזיה בהצלחה המצופה.
דיאטניות מומלצות

דיאטנית קלינית היא האדם החיצוני הנחוץ לנו להתקדם ולהצליח בדיאטה. אבל, יש סוגים שונים של דיאטניות: יש נוקשות יותר ופחות, יש דיאטניות מחנכות ומסבירות, יש דיאטניות מלטפות ורכות וכו'. אם כך, כיצד ניתן לבחור דיאטנית מוצלחת?
איך לבחור דיאטנית קלינית


איפה אני באתר?
ראשי > דיאטנית קלינית

לעשות דיאטה ולהצליח
לעשות דיאטה עם חלי ממן

מחשבון BMI
משקל גופך בק"ג:
גובה בסנטימטרים:

לרדת במשקל
הרשמה לניוזלטר
מלאו את הפרטים הבאים וקבלו מידי שבוע מידע שימושי בחינם באימייל שלכם.
לאחר הרישום, יש לאשר את הרישום באימייל.

תגיות תוכן באתר
בניית תפריט דיאטה , תפריטי דיאטה , תפריט דיאטה , ירידה במשקל ,
‫האתר איננו מהווה תחליף או מתיימר להחליף עצות מקצועיות מפי מומחים ואנשי מקצוע בתחום. מומלץ לפנות לקבלת ייעוץ מקצועי וסיוע לפני שאתם מתחילים דיאטה חדשה או רוכשים מוצרים לירידה במשקל. מפת האתר