מאמרים אחרונים במדריך
1
כל מי שמעוניין לעשות שינוי באורח חייו ולאמץ אורח חיים בריא יותר, יגלה במוקדם או במאוחר כי חלק חשוב מהתהליך הוא פעילות גופנית....
2
אנשים רבים הסובלים מעודף משקל חוששים להתחיל בדיאטה, מתוך הפחד שהיא תזיק לבריאותם ולגופם אפילו יותר. דיאטה יכולה לגרום נזק כאשר מחפשים לקצר את הדרך אל היעד ולכן יש לעשות דיאטה בדרך ...
3
בגישה של חלי ממן לא תמצאו פתרונות קסם: מדובר בהרזיה מדורגת שנועדה להחזיק מעמד לטווח ארוך ושינוי ממשי באורח חייהם של לקוחותיה. לחצו על הקישור בכדי לקרוא עוד על חלי ממן והשיטה שלה לי...
דיאטת אורז - דיאטת קפמנר
דיאטת קפמנר נקראת על שמו של ממציא הדיאטה הוותיקה וולטר קפמנר, רופא גרמני משנות השלושים אשר מצא כי ניתן לרזות באופן מהיר ויעיל באמצעות דיאטת אורז. מדובר בדיאטה המתאימה לאנשים הסובלים מלחץ דם גבוה, בעיות בכליות, בעיות לב ונטייה להשמנה.

מהי דיאטת אורז?

דיאטת אורז למרות שמה המפחיד אינה מורכת מאורז בלבד, אלא בעיקר מאכילת עמילן מלא ואוכל דל בשומן, מלח וסוכרים. מדובר בדיאטה מוקפדת מאוד המתבצעת לפי מספר שלבים. בשלב הראשון התפריט היומי הינו 800 קלוריות ליום בעוד שבשלב האחרון לאחר שתהליך ההרזיה הושלם במלואו ניתן לאכול עד תפריט של 1200 קלוריות ביום.

דיאטת אורזדיאטה זו מחויבת בעשיית כושר גופני במקביל משום שיש סכנה לירידה במסת השריר באופן דרסטי, בשל הירידה המאסיבית באכילת מאכלים שומניים או חלבונים. היתרון של דיאטה זו נובע בעיקר בשל ההצלחה לרדת במשקל באופן מהיר, כשיש אנשים המדווחים כי ירדו באמצעות דיאטה זו 15 ק"ג בחודש אחד.

מה מכילה דיאטת אורז?

דיאטת קפמנר מכילה 30 סוגים שונים של מאכלים העשירים בעמילן כמו: אורז, קמח מלא, דגנים וקטניות, תפוחי אדמה ועוד. הדיאטה נערכת בשלושה שבועות כשהמטרה של השבוע השלישי הינה לתחזק את הגוף וללמד אותו לאכול תפריט באופן קבוע השומר על משקל אחיד.

סיכונים

למרות ההצלחות המרובות של ירידה במשקל באמצעות דיאטה זו, אין מדובר בדיאטה מומלצת באופן כללי, בעיקר אם מעוניינים לערוך אותה ללא פיקוח רפואי. מדובר בירידה חדה ודרסטית במשקל שהיא לאו דווקא בראיה לגוף.

בנוסף, ישנו קושי לשמור על אותו תפריט באופן קבוע וקשה לאנשים ללא משטר נוקשה להצליח לשמור על תפריט דיאטת האורז לאורך זמן. מאחר וישנו קושי לשמור על הדיאטה, העלייה במשקל מתרחשת במהרה והקושי להצליח לרזות בחזרה את המשקל העודף עולה אף הוא.

מלבד זאת מדובר בדיאטה בעלת תפריט שהוא דל בחלבונים, מה שיכול לגרום לירידה דרסטית במסת השריר ולגוף הנראה מדולל ורפוי. בנוסף, תפריט דל בחלבונים אינו מצליח לאורך זמן והעלייה במשקל תתרחש ברוב המקרים זמן קצר לאחר הפסקת הדיאטה.

חשוב לציין כי דיאטת קפמנר אינה דיאטה המכילה וויטמינים כמו ויטמין סי או מינראלים חשובים כמו סידן. לכן, במידה וכן בוחרים לבצע דיאטה זו חשוב להקפיד לאכול תוספי מזון ולעשות את הדיאטה בהשגחה רפואית מלאה.

באופן כללי דיאטה זו אינה מומלצת לציבור הרחב והיא טובה למקרים קיצוניים, רפואיים בעיקר, המצריכים ירידה מהירה במשקל.
היו הראשונים להגיב לכתבה! - דיאטת אורז הוספת תגובה


לעשות דיאטה ולהצליח
לעשות דיאטה עם חלי ממן

מחשבון BMI
משקל גופך בק"ג:
גובה בסנטימטרים:

לרדת במשקל
הרשמה לניוזלטר
מלאו את הפרטים הבאים וקבלו מידי שבוע מידע שימושי בחינם באימייל שלכם.
לאחר הרישום, יש לאשר את הרישום באימייל.
תגיות תוכן באתר
סוגי דיאטות , תפריטי דיאטה , לרדת במשקל , ירידה מהירה במשקל , ירידה במשקל , חלבונים ,
‫האתר איננו מהווה תחליף או מתיימר להחליף עצות מקצועיות מפי מומחים ואנשי מקצוע בתחום. מומלץ לפנות לקבלת ייעוץ מקצועי וסיוע לפני שאתם מתחילים דיאטה חדשה או רוכשים מוצרים לירידה במשקל. מפת האתר