מאמרים אחרונים במדריך
1
כל מי שמעוניין לעשות שינוי באורח חייו ולאמץ אורח חיים בריא יותר, יגלה במוקדם או במאוחר כי חלק חשוב מהתהליך הוא פעילות גופנית....
2
אנשים רבים הסובלים מעודף משקל חוששים להתחיל בדיאטה, מתוך הפחד שהיא תזיק לבריאותם ולגופם אפילו יותר. דיאטה יכולה לגרום נזק כאשר מחפשים לקצר את הדרך אל היעד ולכן יש לעשות דיאטה בדרך ...
3
בגישה של חלי ממן לא תמצאו פתרונות קסם: מדובר בהרזיה מדורגת שנועדה להחזיק מעמד לטווח ארוך ושינוי ממשי באורח חייהם של לקוחותיה. לחצו על הקישור בכדי לקרוא עוד על חלי ממן והשיטה שלה לי...
דיאטת סקרסדייל - 1000 קלוריות ביום!
דיאטת סקרסדייל הינה דיאטת חלבונים מורכבת שמתירה מאכלים עשירים בחלבונים מחד, ומגבילה בצורה ניכרת את צריכת המזונות המכילים כמויות גבוהות יחסית של שומנים ופחמימות.

עיקרה של הדיאטה הוא הרזייה מהירה, והיא נחשבת לדיאטת בזק מתונה. על פי דיאטת סקרסדייל, יש לצרוך לא יותר מאלף קלוריות ביום, לא משנה אם מדובר בגבר או אישה, בעוד שמאכלים עשירים בחלבונים מותרים בעיקרם.

יתרונות של דיאטת סקרסדייל

היתרון הגדול ביותר של דיאטת סקרסדייל הוא הורדה מהירה באחוזי השומן בגוף, וירידה במשקל הכללי תוך זמן קצר.

דיאטת סקרסדייל מבטיחה ירידה של עשרה קילוגרמים בפרק זמן קצר של שבועיים בלבד. בנוסף, מכיוון שדיאטת סקרסדייל הינה דיאטה עשירה בחלבונים, היא מתירה עיסוק מאסיבי בספורט על אף כמות הקלוריות הנמוכה שהיא מתירה. היתר זה מתאפשר לאנשים בעלי כמויות שומן גדולות שיכולים לפצות על מחסור באנרגיה זמינה על ידי שריפת תאי שומן קיימים. כמות החלבונים הגבוהה שמספקת הדיאטה מאפשרת בניית שריר והפיכת החלבון לאנרגיה זמינה מסוגים שונים בהתאמה לצרכי הגוף.

חסרונות של דיאטת סקרסדייל

חסרונותיה של דיאטת סקרסדייל הם רבים. ראשית, היא לא מתאימה לכל אחד. שנית, דיאטת סקרסדייל נחשבת לדיאטה מסוכנת שעלולה להוביל להתמוטטות גופנית, לתחושת חולשה תמידית, לעייפות לבעיות קשות במערכת העיכול ועוד.

חסרון נוסף של דיאטת סקרסדייל הוא איבוד מינרלים. מכיוון שבמהלך הדיאטה אנו צורכים כמויות גבוהות יחסית של חלבונים, מופרש שתן רב מהגוף, וכתוצאה מכך נאבדים מינרלים רבים. על מנת להתמיד בדיאטה זו יש צורך באיזון מינרלי של הגוף על ידי שתיית משקאות איזוטוניים או נטילת תוספי תזונה למיניהם. בנוסף, בגלל כמות הקלוריות המוגבלת של דיאטה זו, לא כולם יכולים להתמיד בה לאורך הזמן הנקוב של הדיאטה (שבועיים). חסרון נוסף של דיאטה זו הוא שברוב המקרים המשקל העודף שירד חוזר מהר מאוד, וזאת בגלל חוסר איזון בו הגוף שורה במהלך תקופת הדיאטה.

למי מיועדת דיאטת סקרסדייל

דיאטת סקרסדייל אינה מיועדת לאנשים הסובלים מאי סדירות או מרגישות במערכת הדם או העצבים ולילדים ובני נוער. דיאטת סקרסדייל מיועדת לאנשים בעלי מאגר שומנים נכבד שיכולים להסתמך על מאגר זה בעת הדיאטה שידועה כדיאטה קיצונית.

המלצות נוספות לדיאטה

כדאי ללוות את הדיאטה באיזון מינרלי על ידי צריכת תוספי תזונה. בנוסף, מומלץ לשתות כמויות גדולות של מים במהלך הדיאטה, בין שמונה לשתיים עשרה כוסות של מים ביום. מכיוון שמותר לצרוך ירקות, מומלץ לתבל סלטים במלח, פלפל ושום להעשרת הטעם, ולהחזרת כמות הנתרן הנורמלית לגוף.
היו הראשונים להגיב לכתבה! - דיאטת סקרסדייל הוספת תגובה


לעשות דיאטה ולהצליח
לעשות דיאטה עם חלי ממן

מחשבון BMI
משקל גופך בק"ג:
גובה בסנטימטרים:

לרדת במשקל
הרשמה לניוזלטר
מלאו את הפרטים הבאים וקבלו מידי שבוע מידע שימושי בחינם באימייל שלכם.
לאחר הרישום, יש לאשר את הרישום באימייל.
תגיות תוכן באתר
בניית תפריט דיאטה , דיאטה כאסח , דיאטות מהירות , דיאטה מהירה מאוד , ירידה מהירה במשקל ,
‫האתר איננו מהווה תחליף או מתיימר להחליף עצות מקצועיות מפי מומחים ואנשי מקצוע בתחום. מומלץ לפנות לקבלת ייעוץ מקצועי וסיוע לפני שאתם מתחילים דיאטה חדשה או רוכשים מוצרים לירידה במשקל. מפת האתר