מאמרים אחרונים במדריך
1
כל מי שמעוניין לעשות שינוי באורח חייו ולאמץ אורח חיים בריא יותר, יגלה במוקדם או במאוחר כי חלק חשוב מהתהליך הוא פעילות גופנית....
2
אנשים רבים הסובלים מעודף משקל חוששים להתחיל בדיאטה, מתוך הפחד שהיא תזיק לבריאותם ולגופם אפילו יותר. דיאטה יכולה לגרום נזק כאשר מחפשים לקצר את הדרך אל היעד ולכן יש לעשות דיאטה בדרך ...
3
בגישה של חלי ממן לא תמצאו פתרונות קסם: מדובר בהרזיה מדורגת שנועדה להחזיק מעמד לטווח ארוך ושינוי ממשי באורח חייהם של לקוחותיה. לחצו על הקישור בכדי לקרוא עוד על חלי ממן והשיטה שלה לי...
הסיפורים היפים של אנשי הדיאטה
כולנו אוהבים אגדות עם סוף טוב. לכלוכית הופכת לסינדרלה, שלגייה מוצאת את הנסיך וסוף טוב הכול טוב. גם בחיים שלנו אנחנו רוצים סוף כמו באגדות - אנחנו רוצים להפוך מאנשים עם משקל עודף לאנשים רזים כמו דוגמנים ודוגמניות. אנחנו רוצים חיים טובים ובריאים עם אהבה, יופי עושר ואושר. אבל החיים הם לא אגדה בשביל לרזות צריך לעבוד קשה, קשה מאוד.

בזמננו אנו החלומות שלנו והמשאלות רק גדלים וגדלים וכגודל הציפייה כך גודל האכזבה. לצערנו יש הרבה אנשים בעולם, שמנצלים את החלום שלנו לחיים כמו באגדות ומוכרים לנו שקרים בתור פתרונות. יש תופעה הולכת וגדלה שבה כל מני נוכלים ושרלטנים מנצלים את התמימות של אנשים כמונו ואת הרצון העז לרדת במשקל ומוכרים לנו הבטחות שווא.

שקר החן, הבל היופי

סיפורי דיאטההשיטה שבה נוכלים פועלים בשביל לרמות אותנו כך שנקנה מהם דיאטות ומוצרי דיאטה שלא עובדים היא בעיקר דרך האינטרנט. אנשים אלו מקמים אתר אינטרנט בו הם מפרסמים תמונות של אנשים רזים ומאושרים שלצד התמונה מופיע כיתוב על איך הדיאטה שהאתר מוכר הפכה אותם למאושרים כל כך.

התמונות היפות של האנשים הם תמונות שבעלי האתר רכשו בחו"ל ופרסמו באתר. לאנשים שמופיעים בתמונות האלו אין שום קשר לדיאטה או למוצרים שהאתר מציע. יש אתרים שמציעים עסקאות מפתות כמו לרזות 20 קילו ב-20 יום. האתרים הללו גם מפתים אותנו בעזרת סיפורים על אנשים שהורידו יותר ממחצית משקלם שהם עכשיו מצאו אהבה והם מאוד מאושרים.

הבטחות מופרות

בין אותם אתרים שמרמים אותנו יש גם אתרים שמבטיחים ומתחייבים להחזיר את הכסף שלנו במידה ולא רזינו. אולם הבטחות אלו הן שקריות. האתרים חותמים אתנו על חוזה ובחוזה הם מכניסים סעיפים המבטלים את ההתחייבות שלהם כלפינו ואנו בסופו של מפסידים כסף ודיאטה.
החברות הללו מכניסות למשל סעיפים ששמים לנו רגליים כלומר אם נעשה כך וכך אז לא יגיע לנו הכסף בחזרה. חברות אלו הן למעשה חברות של שרלטנים שלא באמת מעוניינים לעזור לנו אלא רק לעשוק אותנו.

איך לשמור על החלום לרזות ולהגשימו בלי ליפול בפח

יש מספר כללי בטיחות שאנחנו יכולים לנקוט על מנת להגשים את חלמונו לרזות ולמנוע מעצמנו את הכאב שברמייה. קודם כל חשוב לדעת שדיאטה היא עבדה קשה וצריך להשקיע בה הרבה. דיאטה טובה לוקחת לפעמים הרבה מאוד זמן. לכן כאשר מבטיחים לנו 20 קילו ב-20 יום צריך לדעת שזה מריח לא טוב ושזה כנראה מלכודת.

כלל חשוב נוסף הוא לפנות רק לאתרים מורשים שאנחנו מכירים. בעיקרון הדיאטה הכי טובה היא דיאטה שעושים בצמוד לדיאטנית קלינית שמלווה אותנו. חשוב גם שנדע שלא צריך להוציא הרבה כסף בשביל לרזות צריך אבל כן להשקיע הרבה עבודה קשה, אמונה בעצמנו וזמן.

היו הראשונים להגיב לכתבה! - הסיפורים של אנשי הדיאטה הוספת תגובה


לעשות דיאטה ולהצליח
לעשות דיאטה עם חלי ממן

מחשבון BMI
משקל גופך בק"ג:
גובה בסנטימטרים:

לרדת במשקל
הרשמה לניוזלטר
מלאו את הפרטים הבאים וקבלו מידי שבוע מידע שימושי בחינם באימייל שלכם.
לאחר הרישום, יש לאשר את הרישום באימייל.
תגיות תוכן באתר
דיאטה מהירה מאוד , ירידה מהירה במשקל ,
‫האתר איננו מהווה תחליף או מתיימר להחליף עצות מקצועיות מפי מומחים ואנשי מקצוע בתחום. מומלץ לפנות לקבלת ייעוץ מקצועי וסיוע לפני שאתם מתחילים דיאטה חדשה או רוכשים מוצרים לירידה במשקל. מפת האתר