מאמרים אחרונים במדריך
1
כל מי שמעוניין לעשות שינוי באורח חייו ולאמץ אורח חיים בריא יותר, יגלה במוקדם או במאוחר כי חלק חשוב מהתהליך הוא פעילות גופנית....
2
אנשים רבים הסובלים מעודף משקל חוששים להתחיל בדיאטה, מתוך הפחד שהיא תזיק לבריאותם ולגופם אפילו יותר. דיאטה יכולה לגרום נזק כאשר מחפשים לקצר את הדרך אל היעד ולכן יש לעשות דיאטה בדרך ...
3
בגישה של חלי ממן לא תמצאו פתרונות קסם: מדובר בהרזיה מדורגת שנועדה להחזיק מעמד לטווח ארוך ושינוי ממשי באורח חייהם של לקוחותיה. לחצו על הקישור בכדי לקרוא עוד על חלי ממן והשיטה שלה לי...
חדר כושר בבית - אימון כושר בבית
אחד המוטיבים המרכזיים בתהליך הדיאטה הינו כושר ואימון גופני. לא לכולנו יש את האמצעים או הזמן ללכת לחדר כושר על מנת לעשות את הפעילות הגופנית השבועית הנחוצה לנו. יחד עם זאת, קשה להתמיד ולדבוק בהליכה לחדר כושר באופן קבוע ולשלב אותו בשגרת החיים.

לעיתים בשל סיבה זו אנשים יכולים למצוא עצמם נרשמים לחדר כושר ולאחר תקופה קצרה נושרים ומתאכזבים מעצמם. מאחר וחשוב לרזות בהרגשה טובה ובריאה אחת השיטות המומלצות והטובות הינן אימוני כושר עצמאיים או במילים אחרות - חדר כושר ביתי. אומנם מפתיע ושונה, אך בהחלט מניב תוצאות משמעותיות.

יתרונות של חדר כושר ביתי – אימון עצמאי בבית

היתרונות של אימוני כושר עצמאיים הינם רבים. יתרון משמעותי הינו היכולת להטמיע את הכושר בתוך החיים. כאשר הולכים לחדר כושר קיימת הפרדה בין האימון הגופני לבין חיי היום יום, מה שיכול לייצר קושי להתמיד באימון לאורך זמן. לעומת זאת אימון אינטנסיבי וממושך בתוך הבית יכול לשלב בין העולמות וכך להפוך את האימון הגופני לחלק משגרת יומנו.

יתרון נוסף הינו חיסכון במחיר, במקום לשלם על האימון והמכשירים בחדר כושר, אימון ביתי יכול להיעשות ללא מכשירים כלל או במידה ובוחרים לקנות מכשירים מדובר בעלות חד פעמית, מה שמתגלה כחסכוני יותר לטווח הרחוק.

יתרון נוסף לחדר כושר ביתי הינו תחושת הביטחון והשקט שהוא מייצר. לא כל האנשים מרגישים בנוח עם הגוף שלהם, בעיקר בשלבי הדיאטה הראשוניים ועובדה זו יכולה למנוע מהם להצליח להגיע לחדר כושר חיצוני. לעומת זאת אימון ביתי בו ניתן לשים את המוזיקה שאתה אוהב ולהתאמן בשקט נפשי, יכול לבנות את הביטחון העצמי באופן איטי אך בטוח.

עצות למתחילים

הקושי העיקרי שקשור לאימון כושר עצמאי נובע מתוך התפיסה שקשה לעשות כושר לבד. הליכה לחדר כושר מחייבת אותך לצאת ולהתמיד והכסף ששילמת מכריח אותך ללכת ולהתאמן.

לעומת זאת באימון כושר אישי יותר קשה לצאת משגרת היום יום ולהתחיל לעשות ספורט. אבל, על מנת להצליח להטמיע את הכושר בחיים מומלץ לבצע אימון עצמאי, לכן יש אפשרות לשכור שירותיו של מאמן כושר אישי לתקופה קצרה אשר יכול ללוות אתכם בדרך להטמעה וההתמדה בפעילות הגופנית. מאמן כושר אישי גם יכול לבנות תוכנית כושר אישית שמותאמת לגופכם וכך האימון האינטנסיבי לא יפגע בגוף אלא יבנה אותו בצורה חכמה ונכונה.

בנוסף, מומלץ לקבוע ימים קבועים, על מנת שיהיה יותר קל להתמיד ולהפוך את הכושר לחוויה חיובית ושגרת חיים.

הניסיונות האינסופיות של נשים לרזות ולרדת במשקל עלו להן במחיר יקר של ייאוש עצום והוצאות כספיות גבוהות ורבות מתוך תקווה שאחת מתוכניות הדיאטות כן תסייע להן וכן תעזור להן להגיע ליעד המיוחל – לרדת במשקל ולשמור עליו!
דיאטה ללא הוצאות גבוהות


איפה אני באתר?
ראשי > חדר כושר בבית

לעשות דיאטה ולהצליח
לעשות דיאטה עם חלי ממן

מחשבון BMI
משקל גופך בק"ג:
גובה בסנטימטרים:

לרדת במשקל
הרשמה לניוזלטר
מלאו את הפרטים הבאים וקבלו מידי שבוע מידע שימושי בחינם באימייל שלכם.
לאחר הרישום, יש לאשר את הרישום באימייל.
תגיות תוכן באתר
חדר כושר , אימוני כושר , מאמן כושר אישי , כושר גופני ,
‫האתר איננו מהווה תחליף או מתיימר להחליף עצות מקצועיות מפי מומחים ואנשי מקצוע בתחום. מומלץ לפנות לקבלת ייעוץ מקצועי וסיוע לפני שאתם מתחילים דיאטה חדשה או רוכשים מוצרים לירידה במשקל. מפת האתר