מאמרים אחרונים במדריך
1
כל מי שמעוניין לעשות שינוי באורח חייו ולאמץ אורח חיים בריא יותר, יגלה במוקדם או במאוחר כי חלק חשוב מהתהליך הוא פעילות גופנית....
2
אנשים רבים הסובלים מעודף משקל חוששים להתחיל בדיאטה, מתוך הפחד שהיא תזיק לבריאותם ולגופם אפילו יותר. דיאטה יכולה לגרום נזק כאשר מחפשים לקצר את הדרך אל היעד ולכן יש לעשות דיאטה בדרך ...
3
בגישה של חלי ממן לא תמצאו פתרונות קסם: מדובר בהרזיה מדורגת שנועדה להחזיק מעמד לטווח ארוך ושינוי ממשי באורח חייהם של לקוחותיה. לחצו על הקישור בכדי לקרוא עוד על חלי ממן והשיטה שלה לי...
לרדת במשקל בעזרת כדורי הרזיה
כולנו נתקלים יום יום בפרסומות אשר מוכרות לנו אשליה על כך שניתן לעשות דיאטה מהירה וקלה ולרדת במשקל במהירות ובקלות. דיאטה מהירה וקלה היא משאלה אבל היא לא קיימת באמת. בכדי לעשות דיאטה נכונה ולרזות במשקל, אנחנו צריכים לאכול נכון בשילוב פעילות גופנית. דיאטה נכונה היא תהליך מורכב הדורש סבלנות, זמן, השקעה ותכנון.

כדורי הרזיה – אמצעי עזר בלבד!

כדורי הרזיהלאלו מאתנו שנאבקים כבר שנים רבות עם דיאטות ולא מצליחים לרזות יש פתרון שיקל עלינו את תהליך ההרזיה. כדורי הרזיה הם אמצעי עזר נוח ומועיל לדיאטה. כדורי ההרזיה למעשה פועלים על המוח ומשנים את התפקוד של המוח בכל הנוגע לתחושת השובע. בנוסף, הכדורים גורמים לנו להרגיש פחות רעבים וכתוצאה מכך אנחנו אוכלים פחות.

אילו כדורי הרזיה קיימים בשוק?
ניתן לחלק את כדורי ההרזיה לשני סוגים:
  • כדורי הרזיה תרופתיים - כדורי הרזיה תרופתיים ניתנים רק ע"י מרשם רופא. בכדי לקבל כדורי הרזיה תרופתיים, עליכם לקבוע תור לרופא וביחד לבחון אפשרות של קבלת מרשם לכדורי הרזיה מומלצים על ידי הרופא לאחר שהאחרון יבחן את מצבכם הבריאותי.
     
  • כדורי הרזיה טבעיים - כדורי הרזיה טבעיים לא דורשים מרשם רופא, אבל כדאי להיוועץ עם רופא או דיאטנית קלינית לפני שעושים בהם שימוש. יש לרכוש כדורי הרזיה טבעיים ללא מרשם רופא רק ממקומות ידועים ומוכרים.
מה ההבדל בין כדורי הרזיה תרופתיים לבין כדורי הרזיה טבעיים?

ההבדל העיקרי בין הכדורים הוא במרכיבים שלהם. כדורי הרזיה תרופתיים מורכבים מתערובות כימיות בעוד שכדורי הרזיה טבעיים מורכבים ממרכיבים טבעיים כמו סיבים תזונתיים וצמחי מרפא. בדרך כלל השימוש בכדורי ההרזיה הוא בין פעם אחת למספר פעמים ביום. השימוש בכדורי ההרזיה משני הסוגים הינו לפרק זמן מוגבל.

כדורי הרזיה - היתרונות והחסרונות
  • היתרון של כדורי ההרזיה הוא שהם עושים אותנו פחות רעבים ומסייעים לנו לרדת במשקל בזמן מהיר יחסית.
  • החיסרון של כדורי הרזיה הוא שניתן להשתמש בהם רק לזמן מוגבל. כדורי הרזיה, בעיקר מהסוג התרופתי יכולים להיות ממכרים.
  • חיסרון נוסף של כדורי הרזיה הוא שהם אינם מקנים הרגלי אכילה נכונים ואחרי שמפסיקים לקחת אותם ההשפעה שלהם כאילו לא הייתה וישנה עליה במשקל במידה ולא מבצעים דיאטה נכונה בשילוב של כושר, אכילה נכונה ואורח חיים בריא.
חשוב לומר שמומלץ להשתמש בכדורי הרזיה ככלי עזר בדיאטה. כדורי הרזיה יכולים מאוד לסייע ולהקל את תהליך הירידה במשקל אם משתמשים בהם במידה ובתבונה. אין להתבסס על כדורי הרזיה טבעיים או תרופתיים ככדורים שיעזרו לכם לרדת במשקל מבלי להתאמץ ולהקפיד על תזונה נכונה וכושר גופני.

כמה עולים כדורי הרזיה?

יש מגוון רחב של כדורי הרזיה רפואיים וגם של כדורי הרזיה טבעיים. להלן מספר כדורי הרזיה והמחירים שלהם:
  • 2Diet אלטמן – כדור הרזיה טבעי בעלות של 198 ₪.
  • דיאטת 1,2,3,4 כמוסות ליום ולילה – כדור הרזיה טבעי בעלות של 154 ₪.
  • אנרג'י דיאט – כדור הרזיה טבעי בעלות של 239 ₪.
לסיכום, כדורי הרזיה יכולים לסייע בתהליך ההרזיה בשימוש מושכל וזהיר. חשוב לציין שקיימים בשוק כדורי הרזיה מזויפים שמסוכנים לבריאות. אם הגעתם להחלטה ובחרתם להיעזר בכדורי הרזיה, יש לקנות אותם במקום מוכר ואמין.

* אין לראות במידע זה כהמלצה לשימוש בכדורי הרזיה. כדאי להתייעץ עם דיאטנית קלינית או רופא מומחה לפני שימוש בכדורי הרזייה טבעיים או תרופתיים.


פרסומות הרדיו והטלוויזיה מלאות בקריאות נלהבות לקהל הצופים המעוניין להוריד את הקילוגרמים העודפים לרוץ ולהשתמש בתרופות להרזיה בתור פתרון הפלא העולמי לירידה במשקל. האם כך הדבר? המשיכו לקרוא על תרופות הרזיה והאפשרויות העומדות בפניכם בנושא.
הורדה במשקל עם תרופות


איפה אני באתר?
ראשי > כדורי הרזיה - מומלץ?

לעשות דיאטה ולהצליח
לעשות דיאטה עם חלי ממן

מחשבון BMI
משקל גופך בק"ג:
גובה בסנטימטרים:

לרדת במשקל
הרשמה לניוזלטר
מלאו את הפרטים הבאים וקבלו מידי שבוע מידע שימושי בחינם באימייל שלכם.
לאחר הרישום, יש לאשר את הרישום באימייל.

תגיות תוכן באתר
ירידה במשקל , דיאטה עבור נשים , דיאטה ,
‫האתר איננו מהווה תחליף או מתיימר להחליף עצות מקצועיות מפי מומחים ואנשי מקצוע בתחום. מומלץ לפנות לקבלת ייעוץ מקצועי וסיוע לפני שאתם מתחילים דיאטה חדשה או רוכשים מוצרים לירידה במשקל. מפת האתר