מאמרים אחרונים במדריך
1
כל מי שמעוניין לעשות שינוי באורח חייו ולאמץ אורח חיים בריא יותר, יגלה במוקדם או במאוחר כי חלק חשוב מהתהליך הוא פעילות גופנית....
2
אנשים רבים הסובלים מעודף משקל חוששים להתחיל בדיאטה, מתוך הפחד שהיא תזיק לבריאותם ולגופם אפילו יותר. דיאטה יכולה לגרום נזק כאשר מחפשים לקצר את הדרך אל היעד ולכן יש לעשות דיאטה בדרך ...
3
בגישה של חלי ממן לא תמצאו פתרונות קסם: מדובר בהרזיה מדורגת שנועדה להחזיק מעמד לטווח ארוך ושינוי ממשי באורח חייהם של לקוחותיה. לחצו על הקישור בכדי לקרוא עוד על חלי ממן והשיטה שלה לי...
מה אנחנו מספרים לעצמנו כדי לא להצליח בדיאטה
מה אנחנו לא מספרים לעצמנו כדאי לא להצליח בדיאטה. אנחנו אומרים לעצמנו שאנחנו בכלל לא סובלים ממשקל עודף, שאנחנו נראים ממש טוב, שיהיה לנו זמן אחרי החגים לעשות דיאטה, שדיאטה זה לא בשבילנו כי זה יותר מדי מאמץ. אנחנו דוחים את הדיאטה לאחר כך - אחרי שהילדים יגדלו, אחרי שהעומס בעבודה ירד, אחרי שיתפנה לנו הזמן אחרי שנחזור מהחופשה.

הצלחה בדיאטה - כל הסיפור

שקרים בדיאטהאנחנו עושים מדיאטה סיפור גדול מאוד. במקום להתעסק בדיאטה ולהצליח בה אנחנו מספרים לכולם כמה זה קשה וכמה הרבה עבודה הדיאטה דורשת. במקום להשקיע בדיאטה אנחנו משקיעים בתירוצים להתחמק ממנה, לדחות אותה ולא לקיים אותה. נכון דיאטה מצריכה הרבה כושר סיבולת והשקעה, אבל הרווח שלה הוא גדול. התוצאה של דיאטה מוצלחת היא לא רק ירידה במשקל אלא גם ביטחון עצמי יותר גבוה ובריאות יתרה.

אז מה הסיפור בעצם בדיאטה?

הסיפור בדיאטה הוא לא המחסום של הרעב או הקושי לא לאכול. כמו המשפט הנדוש בדיאטה אנחנו מתחילים לאכול בשביל לחיות ומפסיקים לחיות בשביל לאכול. בדיאטה אנחנו מחליטים שנגמרו התירוצים ודי, צריך לשים סוף לאכילת היתר. דיאטה אף פעם לא מגיעה בזמן נוח. תמיד יש לנו ויהיו לנו לחצים בבית או בעבודה או בלימודים. תמיד לא יהיה לנו זמן לבשל אוכל בריא ותמיד לא יהיה לנו כוח לקום מהספה ולעשות ספורט.

דיאטה - שאיפה לא מוגשמת

לכולנו יש שאיפות בחיים שלא הצלחנו לממש. לרבים מאתנו השאיפה הבלתי ממומשת היא הדיאטה והירידה במשקל. כולנו שואפים להיות רזים יותר אבל רבים מאתנו לעולם לא מגיעים לכדי מימוש השאיפה הזאת. אנחנו מתחילים דיאטה ונשברים לאחר זמן קצר. אנחנו מבטיחים לעצמנו לא לאכול דברים מתוקים ואז חווים אכזבה גדולה כקטנה ומתנחמים בפרוסת עוגה עשירת קלוריות.

אנחנו רוצים לעשות דיאטה ומתחילים אבל נכנסים להריון או מתחילים עבודה חדשה ומגלים שאין לנו לא את הזמן ולא את הכוח להשקיע בדיאטה, להשקיע בעצמנו. ממה אנחנו מפחדים בדיאטה? לא מתחושה הרעב אלא מתחושת חוסר הסיפוק. אנחנו מפחדים להישאר לא מסופקים, ריקים, עצובים ומתוסכלים. אוכל בשביל רבים מאתנו מפיג תחושות אלו.

דיאטה- החלטה וביצוע

בשביל רבים מאתנו אוכל זה דבר מנחם ומרגיע שגורם לנו לעונג. כאשר אנחנו עושים דיאטה אנחנו מפחדים שנאבד את ההרגשה הטובה שאנחנו מקבלים שאנחנו אוכלים. אבל לא צריך לפחד! כאשר נחליט לקחת את הדיאטה ברצינות ולא לספר תירוצים נרוויח הרבה מאוד דברים. נרוויח בריאות, יופי, וכוח ואמונה מחודשת בעצמנו על כך שהשגנו את המטרה שרצינו. בשביל לעשות דיאטה ולהצליח בה צריך להשקיע, צריך להחליט ולא לוותר.
היו הראשונים להגיב לכתבה! - לדחות דיאטה ולא להצליח הוספת תגובה


לעשות דיאטה ולהצליח
לעשות דיאטה עם חלי ממן

מחשבון BMI
משקל גופך בק"ג:
גובה בסנטימטרים:

לרדת במשקל
הרשמה לניוזלטר
מלאו את הפרטים הבאים וקבלו מידי שבוע מידע שימושי בחינם באימייל שלכם.
לאחר הרישום, יש לאשר את הרישום באימייל.
תגיות תוכן באתר
דיאטה , דיאטה עבור נשים , לרדת במשקל , ירידה במשקל ,
‫האתר איננו מהווה תחליף או מתיימר להחליף עצות מקצועיות מפי מומחים ואנשי מקצוע בתחום. מומלץ לפנות לקבלת ייעוץ מקצועי וסיוע לפני שאתם מתחילים דיאטה חדשה או רוכשים מוצרים לירידה במשקל. מפת האתר