מאמרים אחרונים במדריך
1
כל מי שמעוניין לעשות שינוי באורח חייו ולאמץ אורח חיים בריא יותר, יגלה במוקדם או במאוחר כי חלק חשוב מהתהליך הוא פעילות גופנית....
2
אנשים רבים הסובלים מעודף משקל חוששים להתחיל בדיאטה, מתוך הפחד שהיא תזיק לבריאותם ולגופם אפילו יותר. דיאטה יכולה לגרום נזק כאשר מחפשים לקצר את הדרך אל היעד ולכן יש לעשות דיאטה בדרך ...
3
בגישה של חלי ממן לא תמצאו פתרונות קסם: מדובר בהרזיה מדורגת שנועדה להחזיק מעמד לטווח ארוך ושינוי ממשי באורח חייהם של לקוחותיה. לחצו על הקישור בכדי לקרוא עוד על חלי ממן והשיטה שלה לי...
האם כדאי להישקל כל יום?
על מנת לדעת האם רזית באמת לא מספיק להסתכל במראה, יש צורך לאזור אומץ ולהישקל במשקל. רק כך ניתן לאמוד את התוצאות בזמן אמת ולראות האם ההשקעה משתלמת.

באמצעות המשקל ניתן לבנות תוכנית דיאטטית טובה שמשקפת תוצאות חיוביות. יש פעמים שגם לאחר כמה שבועות עדיין לא רואים תוצאות משמעותיות לאחר שעולים על המשקל, בעקבות כך הדיאטנית יכולה לשנות את התפריט או להמליץ על פעילות גופנית אחרת. ללא המשקל, אין את האומדן הנכון.

אבל, יש נשים אשר מפתחות להן הרגל להתחיל להישקל כל יום על מנת לוודא שהמשקל השתנה או לפחות לא עלה. לא תמיד העלייה על המשקל באופן יום יומי הינה חיובית, לעיתים זה אף יכול לדכא ולהזיק במהלך הדיאטה.

מדוע עדיף שלא להישקל בכל יום?

אחת הסיבות לכך שמומלץ לא להישקל כל יום הינה כי הגוף עובר שינויים באופן טבעי גם ללא קשר לתהליך הדיאטה, למשל אישה במחזור מעלה במשקל באופן טבעי משום שיש לה יותר נוזלים בגוף. במקרים כאלו אם אותה אישה תעלה על המשקל היא יכולה להתאכזב לשווא משום שלא מדובר בהשמנה, אלא בחלק מהמחזור החודשי של האישה.

סיבה נוספת היא שהגוף עובר שינויים רבים אפילו במהלך היום, אנחנו יכולים להישקל בבוקר או בערב והמשקל לא יהיה זהה. חשוב להסתכל על תהליך של הרזייה לא באופן יום יומי אלא באופן רחב יותר. רק כך אפשר לקבל שיקוף ומראה אמיתית של התוצאות בפועל.

להישקל כל יוםאחת הסיבות שלא מומלץ להישקל כל יום הינה כי המשקל מראה כל שינוי אפילו קטן ואנחנו חיים בעולם בו משתנה בו יש יום שאוכלים יותר ויום בו אוכלים פחות. לבחון שינוי באופן יום יומי יכול לקבע את תהליך הדיאטה ולמנוע מהאישה להרגיש חופש לאכול כמו שצריך, גם כשהיא בדיאטה. ללא תחושת החופש הזו נשים רבות עלולות להפסיק באמצע או לשבור את התפריט, קשה יותר להתמיד כך לאורך זמן.

כל כמה זמן כדאי להישקל?

משקל כפי שנאמר זהו דבר חשוב כחלק מתהליך הדיאטה, אם כך, מתי מומלץ להישקל? כמובן שמדובר בתהליך אישי ויש נשים שללא ההישקלות כל יום יהיה להן קשה להתמיד, אבל באופן כללי מומלץ להישקל אחת לשבוע כדי לבחון תוצאות. כך, ניתן ליהנות מאומדן אמת והמשקל הוא כלי המסייע לבחון האם את מצליחה לרדת במשקל או לא ומצד שני לא להתייאש משינויים קטנים שלא תמיד משמעותיים.

היו הראשונים להגיב לכתבה! - להישקל כל יום הוספת תגובה


לעשות דיאטה ולהצליח
לעשות דיאטה עם חלי ממן

מחשבון BMI
משקל גופך בק"ג:
גובה בסנטימטרים:

לרדת במשקל
הרשמה לניוזלטר
מלאו את הפרטים הבאים וקבלו מידי שבוע מידע שימושי בחינם באימייל שלכם.
לאחר הרישום, יש לאשר את הרישום באימייל.
תגיות תוכן באתר
דיאטה עבור נשים , בניית תפריט דיאטה , תפריטי דיאטה ,
‫האתר איננו מהווה תחליף או מתיימר להחליף עצות מקצועיות מפי מומחים ואנשי מקצוע בתחום. מומלץ לפנות לקבלת ייעוץ מקצועי וסיוע לפני שאתם מתחילים דיאטה חדשה או רוכשים מוצרים לירידה במשקל. מפת האתר