מאמרים אחרונים במדריך
1
כל מי שמעוניין לעשות שינוי באורח חייו ולאמץ אורח חיים בריא יותר, יגלה במוקדם או במאוחר כי חלק חשוב מהתהליך הוא פעילות גופנית....
2
אנשים רבים הסובלים מעודף משקל חוששים להתחיל בדיאטה, מתוך הפחד שהיא תזיק לבריאותם ולגופם אפילו יותר. דיאטה יכולה לגרום נזק כאשר מחפשים לקצר את הדרך אל היעד ולכן יש לעשות דיאטה בדרך ...
3
בגישה של חלי ממן לא תמצאו פתרונות קסם: מדובר בהרזיה מדורגת שנועדה להחזיק מעמד לטווח ארוך ושינוי ממשי באורח חייהם של לקוחותיה. לחצו על הקישור בכדי לקרוא עוד על חלי ממן והשיטה שלה לי...
איך האינטרנט יכול לעזור כשעושים דיאטה?
עולם האינטרנט הוא לא רק מקור ידע בלתי נדלה, אלא מדובר בפלטפורמה שיכולה להעניק כלים לצורך השלמת תהליכים חשובים בחייכם. בעבר, כשאדם מסוים רצה לעבור תהליך אינטימי כמו הרזיה, היה עליו להתייעץ עם אנשים שונים כדי לקבל מהם טיפים ומכאן שהיה עליו גם לאבד מהאנונימיות שלו.

כיום, בעידן הוירטואלי, אין חובה שתשימו את עצמכם על המוקד ותחשפו את הנקודות הרגישות שלכם ברבים. באמצעות השימוש בכלים שמציע האינטרנט, תוכלו לאסוף מידע חשוב שיסייע לכם בתהליך ההרזיה וזאת מבלי שתצטרכו לחשוף את זהותכם.

איך זה עובד?

האינטרנט מחולק למעשה לשניים: מידע מקצועי שנכתב על ידי גורמים רשמיים, מידע אשר בכל פלטפורמה אחרת הייתם נדרשים להשקיע משאבים רבים כדי להשיגו ומידע שנכתב על ידי אנשים כמוכם, אשר עברו סיטואציה דומה לשלכם וכעת הם מעוניינים לחלוק מהידע שצברו ברשת.

שני סוגי המידע יכולים להועיל לכם מאוד: המידע המקצועי יכול לסייע לכם להבין מה עליכם לעשות במטרה להוריד במשקל ואיזה ערך יש לכל פעולה כזו שתעשו. המידע של אנשים כמוכם, המידע ה'חובבני' לכאורה, נועד לפשט את המידע המקצועי, במטרה לאפשר לכם לפרט וליישם אותו בקלות.

האינטרנט הוא לא רק מקור מידע חד מימדי, אלא קיימת אפשרות לנהל באמצעותו אינטראקציה עם אנשים שונים, גם כן באנונימיות מוחלטת. בפורומים שונים תוכלו להעלות כל מיני בעיות נקודתיות שלא בהכרח מקבלות מענה בעמודי המידע ולקבל טיפים, לעתים אפילו בשעת אמת. יש שיאמרו שמדובר למעשה בקבוצת תמיכה וירטואלית לכל דבר.

השילוב בין המידע 'היבש' לבין האפשרות לשוחח ולנהל אינטראקציה עם אנשים שעוברים תהליך דומה לשלכם, למעשה יוצר עולם תוכן וירטואלי שלם, אשר בו תוכלו להיעזר לצורך התחלת התהליך. ייתכן שבהמשך תצטרכו להיעזר בטקטיקות נוספות, ב'אופליין', כדי להשלים את התהליך, אך אין ספק שהאינטרנט משמש מקפצה חשובה בדרך לשם.

כלים חשובים באינטרנט

בנוסף לכל אפיקי המידע שציינו, העולם הוירטואלי מעניק גם ערך חשוב לכל המעוניינים בהרזיה. באתר של חלי ממן למשל, המתמחה בדיאטות ואורח חיים בריא, ניתן למצוא מחשבון המחשב קלוריות וערכים תזונתיים של סוגי מזון שונים.

פן חשוב נוסף באתר הוא סיפורי ההצלחה של לקוחותיה של ממן, אשר הצליחו ליצור שינוי מהותי בחייהם. הסיפורים הללו נותנים השראה בקרב מי שטרם התחיל את התהליך ומעניקים מוטיבציה להצליח. היעזרו בכל הכלים שמעניק לכם האינטרנט, ללא תשלום וללא מחויבות, על מנת להגיע לתוצאות הרצויות.

היו הראשונים להגיב לכתבה! - לעשות דיאטה בעזרת האינטרנט הוספת תגובה


לעשות דיאטה ולהצליח
לעשות דיאטה עם חלי ממן

מחשבון BMI
משקל גופך בק"ג:
גובה בסנטימטרים:

לרדת במשקל
הרשמה לניוזלטר
מלאו את הפרטים הבאים וקבלו מידי שבוע מידע שימושי בחינם באימייל שלכם.
לאחר הרישום, יש לאשר את הרישום באימייל.
תגיות תוכן באתר

‫האתר איננו מהווה תחליף או מתיימר להחליף עצות מקצועיות מפי מומחים ואנשי מקצוע בתחום. מומלץ לפנות לקבלת ייעוץ מקצועי וסיוע לפני שאתם מתחילים דיאטה חדשה או רוכשים מוצרים לירידה במשקל. מפת האתר