מאמרים אחרונים במדריך
1
כל מי שמעוניין לעשות שינוי באורח חייו ולאמץ אורח חיים בריא יותר, יגלה במוקדם או במאוחר כי חלק חשוב מהתהליך הוא פעילות גופנית....
2
אנשים רבים הסובלים מעודף משקל חוששים להתחיל בדיאטה, מתוך הפחד שהיא תזיק לבריאותם ולגופם אפילו יותר. דיאטה יכולה לגרום נזק כאשר מחפשים לקצר את הדרך אל היעד ולכן יש לעשות דיאטה בדרך ...
3
בגישה של חלי ממן לא תמצאו פתרונות קסם: מדובר בהרזיה מדורגת שנועדה להחזיק מעמד לטווח ארוך ושינוי ממשי באורח חייהם של לקוחותיה. לחצו על הקישור בכדי לקרוא עוד על חלי ממן והשיטה שלה לי...
4
אנשים רבים מתקשים להצליח לרזות בקלות וזאת רק מעצם החשש מהמשטר הנוקשה, מהתפריט המסודר, מהמפגשים הקבועים עם הדיאטנית וכו'. עצם המחשבה על תהליך ההרזיה מונעת מהם להתחיל לפצוח בדיאטה וה...
5
ילדים הסובלים מעודף משקל יכולים לעשות דיאטה ולרזות באופן הדרגתי, אבל לעיתים הורים דואגים שהילד יעשה דיאטה בגיל מוקדם משום שהוא נמצא בשלב בו הגוף עדיין גדל, משתנה וזקוק לאנרגיה רבה....
סוגי דיאטות - המלצות על דיאטות שונות
תפריטי דיאטה שונים ומגוונים צצים בכל יום ומציעים לקהל הנאמנים שלהם שיטות שונות להרזיה ולשמירה על מראה גוף חטוב ובריא. מה היא הדיאטה העדיפה עבור כל אחד? ננסה לענות על שאלה זו במאמר הבא.

דיאטה בהתאמה אישית

מכיוון שגוף האדם הוא דבר מורכב וכל אחד חווה תהליכים אחרת בגופו, ההמלצה הטובה ביותר היא לבנות תפריט דיאטה מותאם אישית.

ניתן לעשות זאת על ידי פנייה לדיאטנית, אשר תתאים את התפריט המדויק ביותר עבורכם. אנשי מקצוע המתמחים בדיאטה מסוגלים בדרך כלל לספק המלצות בנוגע לשילוב פעילות ספורטיבית יחד עם תפריט התזונה החדש שהוצע, במטרה לנצל את המרב מהתזונה היומית של המרזה, ולשמור על חוסן פיזי בעת הדיאטה.

במידה ולא בחרתם באפשרות ההתאמה האישית, ניתן לבחור כל אחת מדיאטות המדף המוצעות בשוק, תוך התאמה לטעם האישי, ולאופי של עושה הדיאטה. תמיד חשוב לזכור שלא כל דיאטה מתאימה לכל אחד, ולכן אם דיאטה אחת לא עובדת, אין צורך לומר נואש, כל שצריך לעשות הוא לבחור דיאטה נוספת ממבחר סוגי הדיאטות הקיים בשוק, ולהמשיך לנסות.

דיאטת קלוריות מוגבלת

דיאטה זו אינה מגבילה את האדם במאכלים מסוימים, אך קובעת רף קלוריות מקסימלי לצריכה יומית. דיאטה זו מומלצת לאנשים הבקיאים בערכים התזונתיים השונים במזונות אותם הם צורכים, וזאת מתוך כוונה לשמור על איזון מקסימאלי בין אבות המזון הנצרכים.

דיאטת מאכל אחד

דיאטות מסוג זה מציעות תזונה המורכבת על צריכה בלתי מוגבלת של מאכל דל קלוריות אחד כגון מרק כרוב, מלפפונים, סלט גזר או כל דבר אחר, בתוספת של מבחר מצומצם של מאכלים דלי קלוריות. דיאטה זו נועדה לספק תוצאות מהירות של ירידה במשקל, והיא אינה מומלצת לטווח הארוך.

דיאטת פחמימות

דיאטה המגבילה את כמות הפחמימות הנצרכת, וזאת במטרה לחסוך מהגוף את האנרגיה הזמינה המתקבלת בפחמימות ולהכריח אותו להשתמש באנרגיה המצויה בתאי השומן שבגוף. דיאטה זו מומלצת לאנשים שיכולים להסתדר בלי מתוקים או שוקולדים בחיים, ושיכולים להשקיע בארוחות מבושלות ולא לאכול בחוץ, מכיוון שרוב המזונות המהירים שנשיג בחוץ יתבססו על לחמים, דגנים או קטניות שידועים כעשירים בפחמימות.

דיאטת שומנים

דיאטה שמצמצמת ככל הניתן את צריכת השומנים שלנו. על ידי צמצום צריכת השומנים, הגוף מכלה את האנרגיה הזמינה המצויה בפחמימות אשר אנו צורכים ופונה למאגרי השומן הקיימים בגוף. בדיאטה זו חשוב להקפיד על השלמה של מינרלים המצויים בשפע במאכלים עתירי שומן.

צוות דיאטה נכונה סיקר עבורכם את כל סוגי הדיאטות הקיימות, בכדי לקרוא על סוגי הדיאטות השונות, יש ללחוץ על הקישור הבא:
סוגי דיאטות - המלצות וסיקורים


מהי דיאטת HCG. דיאטה זו הנקראת HCG החלה לתפוס תאוצה ואנשים רבים המחפשים פתרון לבעיית ההשמנה שלהם פונים לעזרתה. השאלה העיקרית שעומדת הינה מה עושה דיאטה זו, האם יש לה סיכונים והאם מומלץ להיעזר בה למטרות הרזיה.
דיאטת HCG

באופן כללי ניתן לחלק את הכולסטרול לשני סוגים: סוג אחד אשר מסייע לגוף וחיוני לו וסוג שני של כולסטרול "רע" אשר חשוב להימנע ממנו כמה שניתן. במאמר הבא תוכלו לקרוא עוד על כולסטרול "טוב" ו-"רע". המלצות למאכלים להורדת כולסטרול ועוד.
דיאטה להורדת כולסטרול

מפליא ככל שזה יישמע, ישנם אנשים אשר זקוקים לדיאטה המעלה את משקלם ולא לדיאטת הרזיה כמו שרובנו מכירים. אומנם מדובר בדיאטה שמטרתה עלייה במשקל ולא ירידה, אך מידת ההשקעה והקושי לעלות במשקל הינה זהה אם לא גבוהה יותר. דיאטה למטרות השמנה זוהי דיאטה לכל דבר.
דיאטת השמנה


איפה אני באתר?
ראשי > סוגי דיאטות - המלצות

לעשות דיאטה ולהצליח
לעשות דיאטה עם חלי ממן

מחשבון BMI
משקל גופך בק"ג:
גובה בסנטימטרים:

לרדת במשקל
הרשמה לניוזלטר
מלאו את הפרטים הבאים וקבלו מידי שבוע מידע שימושי בחינם באימייל שלכם.
לאחר הרישום, יש לאשר את הרישום באימייל.

תגיות תוכן באתר
בניית תפריט דיאטה , אוכל בריא , דיאטה עבור נשים , דיאטה עבור גברים ,
‫האתר איננו מהווה תחליף או מתיימר להחליף עצות מקצועיות מפי מומחים ואנשי מקצוע בתחום. מומלץ לפנות לקבלת ייעוץ מקצועי וסיוע לפני שאתם מתחילים דיאטה חדשה או רוכשים מוצרים לירידה במשקל. מפת האתר