מאמרים אחרונים במדריך
1
אנשים רבים הסובלים מעודף משקל חוששים להתחיל בדיאטה, מתוך הפחד שהיא תזיק לבריאותם ולגופם אפילו יותר. דיאטה יכולה לגרום נזק כאשר מחפשים לקצר את הדרך אל היעד ולכן יש לעשות דיאטה בדרך ...
2
בגישה של חלי ממן לא תמצאו פתרונות קסם: מדובר בהרזיה מדורגת שנועדה להחזיק מעמד לטווח ארוך ושינוי ממשי באורח חייהם של לקוחותיה. לחצו על הקישור בכדי לקרוא עוד על חלי ממן והשיטה שלה לי...
3
מהי דיאטת HCG. דיאטה זו הנקראת HCG החלה לתפוס תאוצה ואנשים רבים המחפשים פתרון לבעיית ההשמנה שלהם פונים לעזרתה. השאלה העיקרית שעומדת הינה מה עושה דיאטה זו, האם יש לה סיכונים והאם מו...
שילוב פעילות גופנית בזמן דיאטה
כל מי שמעוניין לעשות שינוי באורח חייו ולאמץ אורח חיים בריא יותר, יגלה במוקדם או במאוחר כי חלק חשוב מהתהליך הוא פעילות גופנית. אלא שפעילות גופנית מעוררת קונוטציות שליליות בקרב אנשים רבים ולא רק בקרב מי שסובל מעודף משקל ולכן רבים נרתעים מעצם הרעיון. הפעם ננסה להבין כיצד ניתן לשלב את הפעילות הגופנית כחלק מחיי היום יום ואפילו ליהנות מכך!

למה פעילות גופנית חשובה כל כך?

עוד לפני שנעניק לכם טיפים שיסייעו לכם לגלות מהי הפעילות הגופנית החביבה עליכם, ראשית יש להבין מדוע היא חשובה כל כך: פעילות גופנית משפרת את הכושר הגופני, כך שהמטרה היא שלא תתנשפו בכל פעם שתעלו קומה אחת במדרגות, אלא תעברו אותה בקלילות.

בנוסף, פעילות גופנית משפרת את גמישות המפרקים ומחזקת את השרירים. הפעילות הגופנית מסייעת להפחתה במשקל, מה שמתחבר כמובן לשינוי שאתם מעוניינים לחולל והיא גם מסייעת לשמור על משקל תקין לאורך זמן וזוהי בעצם מטרת העל של כל מי שמעוניין להרזות.

גם ברמה הבריאותית, לפעילות גופנית יש חשיבות רבה, שכן היא מחזקת את מבנה השלד והעצמות, מפחיתה את רמת השומנים בדם ובאופן כללי משפרת את התחושה האישית לאין שיעור. מי שמסיים פעילות גופנית לרוב חש סיפוק גדול.

ממה מתחילים? איך בוחרים פעילות ספורטיבית מתאימה?

כשחושבים על פעילות גופנית, התמונה הראשונה שקופצת בדרך כלל לראש היא של רכיבה על אופניים או ריצה למרחקים. על אף שמדובר בדוגמא קלאסית, זו ממש לא הדוגמא היחידה ולכן אין סיבה שתדחקו את עצמכם לבצע דווקא את הפעולות הללו, אם אתם לא נהנים מהן.

למרות שזה עשוי להישמע מפתיע, להנאה יש חלק חשוב העניין והמטרה היא שתמצאו פעילות גופנית שתיהנו ממנה וכך יהיה לכם קל לשלב אותה בחיי היום יום שלכם. אם אתם לא חובבי ריצה, אולי תתחברו לריקודי זומבה? מדובר בטרנד שכבש את כל העולם ואנשים רבים נהנים ממנו. אולי תצאו להליכה לאורך החוף ותבלו זמן איכות עם הכלב שלכם? או תמצאו פרטנר אחר להליכות ושיחות משותפות, כך שכלל לא תרגישו שאתם עוסקים בפעילות גופנית. אולי תאמצו משחק תחרותי שתיהנו ממנו, כמו טניס לדוגמא? כל אחד יכול למצוא את הפעילות הגופנית שמתאימה לו, זה רק עניין של תפיסה ומודעות.

היו הראשונים להגיב לכתבה! - פעילות גופנית בזמן דיאטה הוספת תגובה


לעשות דיאטה ולהצליח
לעשות דיאטה עם חלי ממן

מחשבון BMI
משקל גופך בק"ג:
גובה בסנטימטרים:

לרדת במשקל
הרשמה לניוזלטר
מלאו את הפרטים הבאים וקבלו מידי שבוע מידע שימושי בחינם באימייל שלכם.
לאחר הרישום, יש לאשר את הרישום באימייל.
תגיות תוכן באתר
כושר גופני , ירידה במשקל , קבוצת הרזיה , חדר כושר ,
‫האתר איננו מהווה תחליף או מתיימר להחליף עצות מקצועיות מפי מומחים ואנשי מקצוע בתחום. מומלץ לפנות לקבלת ייעוץ מקצועי וסיוע לפני שאתם מתחילים דיאטה חדשה או רוכשים מוצרים לירידה במשקל. מפת האתר