מאמרים אחרונים במדריך
1
כל מי שמעוניין לעשות שינוי באורח חייו ולאמץ אורח חיים בריא יותר, יגלה במוקדם או במאוחר כי חלק חשוב מהתהליך הוא פעילות גופנית....
2
אנשים רבים הסובלים מעודף משקל חוששים להתחיל בדיאטה, מתוך הפחד שהיא תזיק לבריאותם ולגופם אפילו יותר. דיאטה יכולה לגרום נזק כאשר מחפשים לקצר את הדרך אל היעד ולכן יש לעשות דיאטה בדרך ...
3
בגישה של חלי ממן לא תמצאו פתרונות קסם: מדובר בהרזיה מדורגת שנועדה להחזיק מעמד לטווח ארוך ושינוי ממשי באורח חייהם של לקוחותיה. לחצו על הקישור בכדי לקרוא עוד על חלי ממן והשיטה שלה לי...
קבוצת הרזיה מומלצת בתל אביב
קבוצת הרזיה בתל אביבקבוצת הרזיה מורכבת בעיקר מנשים שעוברות תהליכים דומים וזהים לתהליכים שעוברות שאר חברות הקבוצה. המכנה המשותף הזה מאפשר לחברות הקבוצה להפתח בפני הקבוצה ולשתף אותן בחוויות אישיות המלוות אותן בתהליך הדיאטה והמסע אל עבר המשקל המיוחל. באמצעות תמיכה, ליווי ושיתוף חוויות מצליחות חברות הקבוצה לפתח ביטחון ולהרגיש כי יש מישהו שעומד לצדן לאורך כל המסע.

בכל הארץ קיימות קבוצות הרזיה המנוהלות על ידי דיאטניות שונות. בעמוד הבא תוכלו לקבל המלצות על קבוצת הרזיה מומלצת בתל אביב ובאזור המרכז.מהם היתרונות של קבוצות הרזיה?
  • שיתוף חברות הקבוצה בקשיים ובהצלחות - תהליך ההרזייה הוא מאוד קשה ומצריך שינוי בתפיסה ושינוי באורח החיים. לעיתים מי שיבין אתכן הכי טוב הם אותם אנשים שנמצאים במצב שלכן.
  • מסגרת לצורך בקרה - כל מערכת זקוקה למערכת בקרה שתבדוק כיצד היא מתקדמת ומתפקדת. כך גם אתן זקוקות למערכת שבה תוכלו להישקל ולבחון את התוצאות השבועיות בתהליך.
  • מקור השראה ומוטיבציה - אין ספק שכאשר אנחנו שומעים על מישהי שירדה במשקל והיא משתפת אותנו בחוויות שלה, זה מעורר השראה ומוטיבציה ורצון להתחקות לה.
  • קבוצת הרזייה, להבדיל מהמשפחה, אינה שופטת אתכן על כישלונות ומעודדת אתכן להתמיד ולהשתפר בשבוע הבא.
  • יצירת מחוייבות כלפי הקבוצה - אף אחת לא רוצה להגיע שבוע אחר שבוע לקבוצה ולהראות שאין שינוי ושלא הצלחתן לרדת במשקל.
מה העלויות של קבוצת הרזיה בתל אביב ובאזור המרכז?

העלויות של קבוצות הרזיה באזור המרכז משתנות בהתאם למרכיבים של הקבוצה - מיקום, כמות אנשים בקבוצה, הדיאטנית המובילה את הקבוצה וכמות מפגשים שבועית (פעם או פעמיים בשבוע). כדאי להתקשר אל קבוצות הרזיה הפעילות באזור המרכז ולברר מחירים והאם ניתן להגיע למפגש התנסות חינם.

איפה אפשר לקרוא עוד מידע על קבוצות הרזיה?
היו הראשונים להגיב לכתבה! - קבוצת הרזיה בתל אביב הוספת תגובה


איפה אני באתר?
ראשי > קבוצת הרזיה בתל אביב

לעשות דיאטה ולהצליח
לעשות דיאטה עם חלי ממן

מחשבון BMI
משקל גופך בק"ג:
גובה בסנטימטרים:

לרדת במשקל
הרשמה לניוזלטר
מלאו את הפרטים הבאים וקבלו מידי שבוע מידע שימושי בחינם באימייל שלכם.
לאחר הרישום, יש לאשר את הרישום באימייל.
תגיות תוכן באתר
קבוצות תמיכה , קבוצת הרזיה ,
‫האתר איננו מהווה תחליף או מתיימר להחליף עצות מקצועיות מפי מומחים ואנשי מקצוע בתחום. מומלץ לפנות לקבלת ייעוץ מקצועי וסיוע לפני שאתם מתחילים דיאטה חדשה או רוכשים מוצרים לירידה במשקל. מפת האתר