מאמרים אחרונים במדריך
1
כל מי שמעוניין לעשות שינוי באורח חייו ולאמץ אורח חיים בריא יותר, יגלה במוקדם או במאוחר כי חלק חשוב מהתהליך הוא פעילות גופנית....
2
בגישה של חלי ממן לא תמצאו פתרונות קסם: מדובר בהרזיה מדורגת שנועדה להחזיק מעמד לטווח ארוך ושינוי ממשי באורח חייהם של לקוחותיה. לחצו על הקישור בכדי לקרוא עוד על חלי ממן והשיטה שלה לי...
3
מהי דיאטת HCG. דיאטה זו הנקראת HCG החלה לתפוס תאוצה ואנשים רבים המחפשים פתרון לבעיית ההשמנה שלהם פונים לעזרתה. השאלה העיקרית שעומדת הינה מה עושה דיאטה זו, האם יש לה סיכונים והאם מו...
4
אנשים רבים מתקשים להצליח לרזות בקלות וזאת רק מעצם החשש מהמשטר הנוקשה, מהתפריט המסודר, מהמפגשים הקבועים עם הדיאטנית וכו'. עצם המחשבה על תהליך ההרזיה מונעת מהם להתחיל לפצוח בדיאטה וה...
5
ילדים הסובלים מעודף משקל יכולים לעשות דיאטה ולרזות באופן הדרגתי, אבל לעיתים הורים דואגים שהילד יעשה דיאטה בגיל מוקדם משום שהוא נמצא בשלב בו הגוף עדיין גדל, משתנה וזקוק לאנרגיה רבה....
שאלות ותשובות בנושא דיאטה, תזונה וכושר
לפניכם רשימת תשובות לשאלות שכיחות בנושאים שונים הקשורים לירידה במשקל, תזונה נכונה ופעילות ספורטיבית. ליצירת קשר, לחצו כאן.

אנשים רבים הסובלים מעודף משקל חוששים להתחיל בדיאטה, מתוך הפחד שהיא תזיק לבריאותם ולגופם אפילו יותר. דיאטה יכולה לגרום נזק כאשר מחפשים לקצר את הדרך אל היעד ולכן יש לעשות דיאטה בדרך הנכונה, הבריאה והבטוחה. כדאי לקרוא את המאמר הבא.
האם דיאטה פוגעת בגוף?

בארבעת העשורים האחרונים דיאטת אטקינס תפסה לעצמה קהל מאמינים הולך וגובר, ביניהם ניתן למצוא סלבריטאים רבים, מדריכי תזונה וכושר, דוגמנים ודוגמניות, חברים ומכרים. דיאטת אטקינס היא דיאטה בת ארבעים שנה, בעלת גלגולים, מחלוקות ותהפוכות.
האם דיאטת אטקינס מומלצת?

על פי התפיסה הכללית הרצון לרזות מחייב אותנו לבצע פעילות גופנית מתמדת, רק כך ניתן לראות תוצאות משמעותיות וירידה במשקל. אבל, יש אנשים שאינם אוהבים פעילות גופנית, או "אין להם את הזמן הדרוש" ללכת ולעשות כושר גופני. אותם אנשים היו מעדיפים לאכול פחות וכך להוריד במשקל, מבלי הספורט והמאמץ.
לרזות ללא פעילות גופנית

ההבדלים בין גברים לנשים הם רבים – מבנה גוף, נטייה להשמנה, מבנה הורמונאלי, כוח רצון ועוד. הבדלים אלה באים לידי ביטוי בהיבט הדיאטה בעיקר כאשר בונים תפריט דיאטה. במחקרים שנערכו בסוף שנות התשעים נמצא כי נשים נוטות להשמין יותר בקלות מבחינה פיזית ורגשית, בעוד שגברים נוטים לרזות יותר בקלות.
ההבדלים בין נשים וגברים

ידוע כי הרצון להרזות ולהראות טוב אינו טמון רק ברצון להישקל פחות, מדובר ברצון כללי לשינוי בחיים. שינוי שיכול להתבטא בתחומים שונים הבאים לידי ביטוי בביטחון עצמי גבוה יותר, עבודה מוצלחת, זוגיות פורה ועוד. אבל, הקושי האמיתי לייצר שינוי אינו נובע רק בלהפסיק לאכול, הקושי האמיתי הינו איך לשנות הרגלים והתמכרויות ולהתמיד בכך.
דיאטה כמקפצה לשינוי תדמיתי בחיים

מכירים את הרצון העז לשוקולד ומתוקים שלא יסתיים רק עד שנקבל משהו מתוק לפה שלנו? מסתבר כי לצורך שלנו למתוק יש הסברים פיזיולוגיים ונפשיים שמתוך הבנתם יש אפשרות לשנות את הצורך העז למתוק וכך כמובן להצליח לרדת במשקל ולאכול באופן מאוזן יותר.
אוהבים דברים מתוקים

הדיאטה לא תמיד קלה ויש פעמים בדרך בהם נוצרים משברים ועולים קשיים נפשיים. אין כמו תמיכה משפחתית או חברתית על מנת לסייע לה להתקדם ולהרזות בהצלחה. תמיכה שכזו יכולה להיות נקודת מפנה ברגעי משבר ולחץ ולעזור לה להצליח לעבור אותם בשלום.
תמיכה משפחתית וחברתית

רוב תוכניות הדיאטות ממליצות על מנת להצליח לרדת במשקל לשלב את הדיאטה עם כושר גופני. כושר גופני מסייע לשרוף את השומן עודף ומגביר את סיבולת הלב ריאה של האדם. בנוסף, כאשר אדם עושה כושר גופו פולט אנדורפינים שהם חומרים כימיים המשפרים באופן טבעי את מצב הרוח.
עושה כושר ועדיין לא יורדת במשקל

באמצעות המשקל ניתן לבנות תוכנית דיאטטית טובה שמשקפת תוצאות חיוביות. יש פעמים שגם לאחר כמה שבועות עדיין לא רואים תוצאות משמעותיות לאחר שעולים על המשקל, בעקבות כך הדיאטנית יכולה לשנות את התפריט או להמליץ על פעילות גופנית אחרת. ללא המשקל, אין את האומדן הנכון.
להישקל כל יום


איפה אני באתר?
ראשי > שאלות ותשובות

לעשות דיאטה ולהצליח
לעשות דיאטה עם חלי ממן

מחשבון BMI
משקל גופך בק"ג:
גובה בסנטימטרים:

לרדת במשקל
הרשמה לניוזלטר
מלאו את הפרטים הבאים וקבלו מידי שבוע מידע שימושי בחינם באימייל שלכם.
לאחר הרישום, יש לאשר את הרישום באימייל.

תגיות תוכן באתר

‫האתר איננו מהווה תחליף או מתיימר להחליף עצות מקצועיות מפי מומחים ואנשי מקצוע בתחום. מומלץ לפנות לקבלת ייעוץ מקצועי וסיוע לפני שאתם מתחילים דיאטה חדשה או רוכשים מוצרים לירידה במשקל. מפת האתר