מאמרים אחרונים במדריך
1
כל מי שמעוניין לעשות שינוי באורח חייו ולאמץ אורח חיים בריא יותר, יגלה במוקדם או במאוחר כי חלק חשוב מהתהליך הוא פעילות גופנית....
2
אנשים רבים הסובלים מעודף משקל חוששים להתחיל בדיאטה, מתוך הפחד שהיא תזיק לבריאותם ולגופם אפילו יותר. דיאטה יכולה לגרום נזק כאשר מחפשים לקצר את הדרך אל היעד ולכן יש לעשות דיאטה בדרך ...
3
בגישה של חלי ממן לא תמצאו פתרונות קסם: מדובר בהרזיה מדורגת שנועדה להחזיק מעמד לטווח ארוך ושינוי ממשי באורח חייהם של לקוחותיה. לחצו על הקישור בכדי לקרוא עוד על חלי ממן והשיטה שלה לי...
דיאטה בשיטת הנקודות של שומרי משקל
דיאטת שומרי משקל היא אחת הדיאטות הותיקות, הנפוצות והמוצלחות ביותר שמציע השוק. במאמר קצר זה נסקור את העקרונות העיקריים של דיאטת הנקודות של שומרי משקל ונבחן את מקור ההצלחה.

להתמיד להתמיד להתמיד

אחד השלבים הקשים במהלך שמירה על דיאטה הוא לאו דווקא שלב ההרזייה כפי שרבים חושבים, אלא השמירה על המשקל. פעמים רבות אנשים מצליחים לרדת במשקל אך מחזירים אותו מהר מאד כי חושבים שהם הגיעו למנוחה ולנחלה. דיאטת הנקודות של שומרי משקל מאפשרת לרדת במשקל וגם לשמור עליו, ומכאן שמה – שומרי משקל ולא מרזי משקל.

לא קלוריות – נקודות

כאשר אנו סופרים כל קלוריה וקלוריה ומתחילים לחשב בטבלאות אינסופיות את המאכלים אותם אנו צורכים, הדיאטה הופכת לדבר מתסכל ומבאס. שיטת הנקודות של שומרי משקל מאפשרת לנו לזכור את המאכלים העיקריים בעל פה על פי נקודות ולהפסיק להתבונן בטבלאות הקטנות על כל מאכל. בנוסף, שיטת הנקודות משקללת בתוכה לא רק את הקלוריות אותן אנו צורכים, אלא גם את מרכיבי המזון האחרים כמו שומנים ופחמימות ומאפשרים בחירה קלה יותר של מאכלים.

אוכלים מה שרוצים

בגלל שהנקודות כבר משקללות עבורנו את כלל מרכיבי המזון ומייצגות את רף הבריאות של מאכל זה או אחר, אנו יכולים לבחור בתפריט היומי שלנו מבחר רחב הרבה יותר של מזונות משאר סוגי הדיאטה. כך אנו יודעים לדוגמא שאם נאכל ארוחה בשרית, נצטרך לשלם עליה כמות מסוימת של נקודות מסך הנקודות המוקצבות לנו ליום מסויים, ולעשות את שיקולי הויתור שלנו מבלי לוותר לגמרי על מאכלים מסוג מסויים.

קבוצת תמיכה לדיאטה

כאשר אנו שומרים על דיאטה, אין הדבר קל כאשר ההתמודדות היא פרטית. דיאטת שומרי משקל מציעה קבוצות תמיכה במפגשים שבועיים של שעה וחצי בכל פעם, או מפגשים פרטיים עם יועץ תזונה. החיבור הרגשי בין קבוצה של אנשים שחווים את אותם הקשיים ועוברים את אותן ההתמודדויות מחזקת את פרטי הקבוצה, ומאפשרת להמשיך בכוחם של הרבים.

שינוי באורח החיים

דיאטת הנקודות של שומרי משקל לא מציעה רק שיטה לחישוב מאכלים אלא שינויי כולל באורח החיים. על פי מומחים רבים בתחום, תוצאות אמיתיות שנשארות לאורך זמן מתאפשרות אך ורק על ידי שינוי אורח חיים כולל לתזונה בריאה יותר כדרך חיים ולא כפרויקט דיאטה חד פעמי שמכביד על המערכות השונות של הגוף.

לסיכום, ניתן לראות שדיאטת הנקודות של שומרי משקל היא דיאטה כוללנית שמספקת מענה לאורח חיים בריא ולתמיכה רגשית לכל מי שמעוניין להיראות טוב ולהרגיש בריא אחת ולתמיד.

איפה אני באתר?
ראשי > דיאטה בשיטת הנקודות

לעשות דיאטה ולהצליח
לעשות דיאטה עם חלי ממן

מחשבון BMI
משקל גופך בק"ג:
גובה בסנטימטרים:

לרדת במשקל
הרשמה לניוזלטר
מלאו את הפרטים הבאים וקבלו מידי שבוע מידע שימושי בחינם באימייל שלכם.
לאחר הרישום, יש לאשר את הרישום באימייל.
תגיות תוכן באתר
לשמור על המשקל , ירידה במשקל ,
‫האתר איננו מהווה תחליף או מתיימר להחליף עצות מקצועיות מפי מומחים ואנשי מקצוע בתחום. מומלץ לפנות לקבלת ייעוץ מקצועי וסיוע לפני שאתם מתחילים דיאטה חדשה או רוכשים מוצרים לירידה במשקל. מפת האתר